Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ପୂର୍ବ ଶତୃତା: ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣ ମିଶି ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣି ମାରିଦେଲେ ଖେଣ୍ଟାପୁରର ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ

22/01/2019 at 7:52 PM

ପୁରୀ ୨୨|୧: ଚନ୍ଦନପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୀର ନରସିଂହପୁର-ତେନ୍ତୁଳିଆ ରାସ୍ତାର ଶବର ସାହି ନିକଟରେ ଆଜି ଦିନ ଦିପହରେ ଘଟିଛି ଏକ ଜଘଣ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୫ଜଣ ପୁରୁଷ ଦା, ଛୁରୀ, କାତି ଓ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିବା ସହ ଜୀବନରେ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ହେଲେ ଖେଣ୍ଟପୁର ଗାଁର ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ ଜୟକୃଷ୍ଣ ପ୍ରଧାନ (୪୮) । ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସର ନିସ୍କ୍ରୀୟତା ଯୋଗୁଁ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା ବୋଲି ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

୪ଦନ ତଳେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଖେଣ୍ଟପୁର ଗାଁରେ ପଶି ମୃତ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ବୋମା ମାଡ କରିଥିଲେ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୟକୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦନପୁର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏତଲା ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷରେ ଜୟକୃଷ୍ଣ କାହିଁକି ପୋଲିସକୁ ଏତଲା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲା ବୋଲି ରାଗରେ ଆଜି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ୨ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ୭ଜଣ ।

ଖବରନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, କିଛିଦିନ ତଳେ ମୃତ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ପରିବାର ଜଣେ ମହିଳା ମର୍ଣ୍ଣିଂୱାକ କରୁଥିବାବେଳେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସାମିଲ ଉପରୋକ୍ତ ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିଲେ । ମର୍ଣ୍ଣିଂୱାକ କରୁଥିବା ମହାଳଙ୍କ ଦେହରେ ସ୍କୁଟି ବାଜିଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବଚସାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ତାପର ଦିନ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଉପରୋକ୍ତ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କ ଘର ତେଂତୁଳିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଘର ଗେଡୁ ସାହିରେ ।

ଆଜି ଦି ଦିପହରେ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେଉଥିବାବେଳେ ବହୁଲୋକ ରାସ୍ତାର ଦୁଇମୁଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇବାକୁ ସାହସ କରିନଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଚାଲିଯିବାପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଚନ୍ଦନପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଜୟକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଥିଲା ।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୁରୀ ଏସଡିପିଓ ସୁଶୀଲ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି ଓ ଅତିଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ।

   Related Posts