Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ନିଶା ଉତୁରିବା ପରେ ସବୁ ଶେଷ: ପିଲାମାନେ ଖାଇଦେଲେ ଆମ୍ବ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ

16/06/2020 at 4:09 PM

ଭଦ୍ରକ୧୬/୬: ମ୍ୟାଙ୍ଗୋ ପାଇଁ ମର୍ଡର। ରଜରେ ଘରକୁ ଆମ୍ବ ଆସିଥିଲା। ଘରେ ଥିବା ତିନିଜଣ ଛୋଟ ପିଲା ଆମ୍ବ ସବୁକୁ ଖାଇ ଦେଲେ। ରଜରେ ବାପା ଘରକୁ ଆଣିଥିବା ଆମ୍ବ ସବୁ ଖାଇ ଦେଲେ। କିଏ ଜାଣିଥିଲା, ଆମ୍ବ ଖାଇବା ପରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ବାପା ଏମିତି କରିବେ। ପିଲାମାନେ ଆମ୍ବ ଖାଇବା ସାରିବା ପରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ କାଠ ଫାଳିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ମାରି ଦେଲେ। ସ୍ବାମୀଙ୍କ କାଠ ଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା। ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଏବେ ବୋଲିସ୍‌ କବଜାରେ ସ୍ବାମୀ। ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ ବ୍ଲକର  ଧାମନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଳମଣ୍ଡୁଆ ଗ୍ରାମର ଜେନା ସାହିରେ  ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

 ବଜାରରୁ ବାପା ଆଣିଥିବା ଆମ୍ବ ଖାଇ ପିଲାମାନେ କଣ ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି। ରଜରେ ପିଲାମାନେ ନୂଆ ଡ୍ରେସ, ପିଠାପଣା ଖାଇଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସାମାନ୍ୟ ଆମ୍ବ ଟିକେ ପିଲାମାନେ ଖାଇ ଦେଲେ ବୋଲି ନିଶାସକ୍ତ ବାପାର ଏ କି ପ୍ରକାର ମାନସିକତା। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଜଳମଣ୍ଡୁଆ ପଞ୍ଚାୟତର ଜେନାସାହିରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଜେନାଙ୍କ ଘର। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସଶ୍ମିତା  ଏବଂ ୩ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ସଂସାର। ସ୍ଵାମୀ କାର୍ତ୍ତିକ ଦ୍ଵିତୀୟ ରଜରେ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମଦ ପିଇ ଘରକୁ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଫେରିଥିଲେ। ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆମ୍ବ ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସସ୍ମିତା କହିଥିଲେ ଆମ୍ବ ପିଲା ଖାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେଇଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମହାଭାରତ । କାର୍ତ୍ତିକ ରାଗରେ କାଠ ଫାଳିଆରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋ​‌କେ କହିଛନ୍ତି।

ମାଡ ମାରି ମନ ଶାନ୍ତ ହୋଇନଥିଲା । କାଠ ଫାଳିଆ ଓ ବାଉଁଶ ରେ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଶା ଉତୁରିବା ପରେ ନିଜେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ଅଟୋରେ ନେଇ ଭଦ୍ରକ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ମେଡିକାଲରୁ ଖବର ପାଇ ଭଦ୍ରକ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ଧାମନଗର ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାହାଣୀ କହିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଚେଦ ପାଇଁ ପୋଲିସ ପଞ୍ଚନାମା କରିଛି । ତେବେ ରଜ ରେ ଆମ୍ବ ପାଇଁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଏବେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

   Related Posts