Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବୁ କହି କରୁଥିଲେ ବ୍ଲାକମେଲ୍ : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ସଂପୃକ୍ତ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ

19/11/2020 at 9:59 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୧୯/୧୧ : ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ପୋଲିସ ତିନି ଜଣ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏମାନେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କହିଛି ପୋଲିସ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । ତେବେ ଏଭଳି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଛି ଗୁରୁଗ୍ରାମ ପୋଲିସ ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ୩ ଜଣ ସେକ୍ଟର-୫୭ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ମୋବାଇଲ ଛଡାଇଆଣିବା ପରେ ଫୋନ ଖେଳାଇବା ବେଳେ ଯୁବତୀଙ୍କର କିଛି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଫଟୋ ଏବଂ କିଛି ଭିଡିଓ ପାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ୨/୩ ଦିନ ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ । ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥିଲେ । ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ କୌଶଳକ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଛି ଏବଂ ଅନେକ ଖୁଲାସା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପୂଜା ଶର୍ମା ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଏମାନେ ସଂପୃକ୍ତ । ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଏମାନେ ରୋଡ ଡକାୟତି, ଚେନ ଲୁଟ୍, ବ୍ଲାକମେଲ କରନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ସ୍ୱିଫ୍ଟ କାର୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ କି ୩ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଅପରାଧୀକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଚଲାଇ ଆସିଥିଲେ ।

   Related Posts