Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ପାଲଟିଲା ହତ୍ୟା, ସାଙ୍ଗର ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

5/06/2019 at 5:21 PM

ଉଦଳା ୫|୬: ଗତ ମଇ ୧୭ ତାରିଖ ଦିନ ଖୁଂଟା ଥାନା ମହୁଲଡିହି ଗ୍ରାମ ପୋଖରୀରୁ ଜଣେ ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ୍ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଥିବାବେଳେ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତରୁ ସାଙ୍ଗ ହତ୍ୟାକାରୀ ବୋଲି ଜାଣିବା ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଗିରଫ କରିଛି ଖୁଂଟା ପୋଲିସ୍ । 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ମଇ ୧୭ ତାରିଖ ଖୁଂଟା ଥାନା ମହୁଲଡିହି ଗ୍ରାମ ପୋଖରୀରୁ ଗଡସାହି ଗ୍ରାମର ସରଣେଶ୍ବର ପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ଯୁବକ ଜଣକ ମଇ ୧୫ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଥିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ତେବେ ପୋଲିସ୍ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ତାହା ଏବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି । ଏହାସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଲେ ମହୁଲଡିହି ଗ୍ରାମର ବିଶ୍ବନାଥ ମୁର୍ମୁ । ହତ୍ୟାକାରୀ ଜଣକ ହେଲେ ମୃତ ସରଣେଶ୍ବରଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ।

ତବେ ମଇ ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ଶରଣେଶ୍ବର ଘରୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଶ୍ବନାଥଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା । ତେବେ କୌଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହେବା ପରେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଶ୍ବନାଥ ଶରଣେଶ୍ବରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିଜ ସାଇକେଲକୁ ଶରଣେଶ୍ବରଙ୍କ ଉପରେ କଚାଡି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ମୃତଦେହକୁ ପୋଖରୀରେ ଫୋପାଡି ଦେଇ ସେଠାରୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଶ୍ବନାଥକୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts