Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଦାଉଦ୍‌ ଇବ୍ରାହିମର ଭାଇକୁ ଉଠାଇନେଲା ମୁମ୍ୱାଇ ଏନ୍‌ସିବି, ଚରସ୍‌ ଚାଲାଣ ମାମଲାରେ ଥିଲା ସଂପୃକ୍ତି

23/06/2021 at 6:22 PM

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୩/୦୬: ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଦାଉଦ୍‌ ଇବ୍ରାହିମର ଭାଇ ଇକ୍‌ବାଲ୍‌ କାସକରକୁ ମୁମ୍ୱାଇ ନାରକୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବା ଏନ୍‌ସିବି ବୁଧବାର ଗିରଫ କରିଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ପ୍ରଡକ୍ସନ ୱାରେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଇକ୍‌ବାଲ୍‌ କାସକରକୁ ଏନ୍‌ସିବି କଷ୍ଟୋଡିରେ ନେଇଛି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ଏନ୍‌ସିବି ଚରସ୍‌ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।  ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୨୫ କିଲୋଗ୍ରାମ ଚରସ୍‌ ଜବତ କରିଥିଲା ପୋଲିସ୍‌ । ସୋମାନେ କାଶ୍ମୀରରୁ ବାଇକ୍‌ ଯୋଗେ ମୁମ୍ୱାଇକୁ ଏହି ଚରସ୍‌ ନେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।

ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଏନ୍‌ସିବିକୁ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଲିଙ୍କ୍‌ ମିଳିଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ଦାଉଦ୍‌ ଇବ୍ରାହିମର ଭାଇ ଇକ୍‌ବାଲ୍‌ କାସକରକୁ କଷ୍ଟୋଡିରେ ନିଆଯାଇଛି । କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଇକ୍‌ବାଲ୍‌କୁ ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସ୍‌ରେ ହାଜର କରାଯିବ । ମାମଲା ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଟେରର ଫଣ୍ଡିଂ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଲଣକୁ ନେଇ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ କନେକ୍ସନ ଥିବା ସୁରାଗ ପାଇଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି ।

ଏହାକୁ ଆଧାର କରି ମୁମ୍ୱାଇର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଏନ୍‌ସିବି ଛାପା ମାରିଥିଲା । ଧରାପଡ଼ିଥିବା ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ପୁଛ୍‌ତାଛ୍‌ କରିବା ସମୟରେ ସେମାନେ ଇକ୍‌ବାଲ୍‌ର ନାମ କହିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ଠାଣେ ପୋଲିସ୍‌ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।   

   Related Posts