Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଥିଲା ପୋଲିସ, ଥାନାରେ ନିଜକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ

13/11/2021 at 11:32 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୧୩/୧୧: ଥାନାରେ ନିଜ ଶରୀରରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ । ଜଳିଗଲା ଶରୀରର ୬୫ ପ୍ରତିଶତ । ଜୀବନ-ମୃତ୍ୟୁର ସଂଗ୍ରାମରେ ଶେଷରେ ସେ ହାରିଗଲେ । ଏପରି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ତାରଦେଓ ଥାନାରେ । ନିଆଁରେ ଜଳି ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଯୁବକ ହେଲେ ସରବଜିତ୍ ମୋରେ ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିଲା । ଶୁକ୍ରବାର ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ ।ସେ ଜଣେ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଭାଇ ଯିଏ କି ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସିକ୍ୟୁରିଟି ସଂସ୍ଥାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଏବେ ସେ ବେକାର ଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଜଣଙ୍କ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସରବଜିତ୍ ୨୦୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ୧୭ରେ ୨୦୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ୧୭ରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାଗି ଯାଇ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ଫେରିଯାଇ ସରବଜିତଙ୍କ ସହ ରହିଥିଲେ । ତଥାପି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳିଝଗଡା ଲାଗି ରହୁଥିଲା  । ଏଥିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପତ୍ନୀ ରାଗି ଯାଇ ପୁଣି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ସରବଜିତ୍ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ପତ୍ନୀଙ୍କ ବହୁ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ । ହେଲେ କିଛି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସେ ତାରଦେଓ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ନିଖୋଜ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଠାବ କରି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାକୁ ଥାନାକୁ ଡାକିଥିଲା  । ଗୋଟିଏ ପଟେ ପୋଲିସ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ସରବଜିତ୍ ଥାନାକୁ ଆସିଥିଲେ । କେହି କିଛି ଭାବିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ଶରୀରରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ । ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ନାୟର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଶେଷରେ ସେ ମରଣ ସହ ଲଢି ପରାଜିତ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ସେ ସାଙ୍ଗରେ କିରାସିନୀ ନେଇ ଆସିଥିଲେ  ଓ ସେଥିରେ ହିଁ ନିଜକୁ ଜାଳିଦେଇଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।

   Related Posts