Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ସଚିନଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର, ଏମିତି କହି ଦେଲେ ଉତ୍ସାହ…

9/11/2020 at 6:59 PM

ଦୁବାଇ, ୦୯୧୧:    ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଏବେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାରେ ପହଁଚିଛି । ଚାରି ଥରର ଚାମ୍ପିଅନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଫାଇନାଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ଭେଟିବ । ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି ମୁକାବିଲା ହେବ । ମୁମ୍ବାଇ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିବାକୁ ଅନେକ ସଙ୍ଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଛି । ଆଇପିଏଲ୨୦୨୦ର ଚାମ୍ପିଅନ କିଏ ହେବ ତାହା ମଙ୍ଗଳବାର ଜଣାପଡିବ ।

ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ମହାନ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଏକ ଖାସ୍ ମେସେଜ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଏହା ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଫାଇନାଲରେ ସଞ୍ଜିବନୀ ଭଳି କାମ କରିବ । ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପାଇଁ ଖେଳି ସାରିଥିବା ସଚିନ ଏକ ଭିଡିଓ ସନ୍ଦେଶ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛି ।

ସଚିନ ନିଜ ସନ୍ଦେଶରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦଳ ପଛରେ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫଙ୍କଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମାଲିକଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଅଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଖେଳିବାକୁ ଯାଏ ତେବେ ଦଳ ଏକାକି ନଥାଏ । ପୁରା ଫୋର୍ସ ସହ ଯାଇଥାଏ । ଫଳରେ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉନ୍ନତ ରହିଥାଏ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ପରିବାର । ଖେଳ ହେଉ କିମ୍ବା ଜୀବନ ସବୁଠି ଭଲ ଖରାପ ରହିଛି । ସମସ୍ତେ ଏକତ୍ର ହୋଇ କାମ କଲେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମୁମ୍ବାଇ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୪ଥର ଆଇପିଏଲ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଛି । ପଞ୍ଚମ ଥର ଟ୍ରଫି ଜିତିବାକୁ ହେଲେ ଦଳକୁ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ୧୪ରୁ ୯ଟିରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛି । ଦଳ ୧୮ ପଏଣ୍ଟ ସହ ତାଲିକାରେ ଆଗରେ ରହିଥିଲା ।  

   Related Posts