Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ବେଳେ ପଡିଗଲେ ୨ ଶିଶୁର ମା’ : ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଦୁଇ ଗୋଡର ଗୋଇଠି

20/04/2020 at 3:15 PM

ଦୂରହାମ ୨୦/୦୪ : ଦୂରହାମର ୨୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସଫାଏର ଚାର୍ଲସୱର୍ଥ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଟିକଟକରେ ଓହ ନା ନା ନା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | ଏଥିରେ ସଫାଏରଙ୍କ ଦୁଇଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି | କରୋନା ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ ନିଜକୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଥିବା ଅନେକ ଉପାୟ ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ଲୋକେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପରସ୍ପର ବିପକ୍ଷରେ ଠିଆ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ଲିମ୍ ବର୍ନାଙ୍କ ଓହ ନା ନା ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପାଦକୁ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଚେଲ୍ସ ମିଡଫିଲ୍ଡର ରୁବେନ୍ ଲଫ୍ଟସ୍-ଚେକ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଛନ୍ତି ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଟିକଟକରେ ଏହି ସମାନ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସଫାଏର ଏହି ଭିଡିଓ ପାଇଁ ରିହର୍ସାଲ କରିବାକୁ ଯାଇନଥିଲା।

ସେ କ୍ରୋନିକଲ ଲାଇଭକୁ କହିଛନ୍ତି, “ଆମେ କେବଳ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିଲୁ, ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବୁଲିବାକୁ ଗଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଖସିପଡ଼ିଲି ଏବଂ‘ ମୋ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି | ଏହା ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଇଛି । ମୁଁ ମର୍ମାହତ ହୋଇଛି |”

ସଫାଏରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଉଠାଇଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଥିଲା | ଯନ୍ତ୍ରଣା କମିବା ଯାଏଁ ସେମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ଫୋନ୍ କରି ଡାକିଥିଲେ |

ଉତ୍ତର ଦୂରହାମ ୟୁନିଭରସିଟି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ସଫାଏରଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବାମ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି, ଡାହାଣ ଗୋଡ ଫ୍ରାକ୍ଚର ହୋଇଛି ଏବଂ ଡାହାଣ ପାଦରେ ଲିଗାମେଣ୍ଟ ଛିଣ୍ଡି ଯାଇଛି |

ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବାମ ପାଦରେ ପୁରା କାଷ୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ମୁନ ବୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ବାମ ଗୋଡପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅପରେସନ୍ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଯଦି କେହି ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବ ଆବଶ୍ୟକ | କାରଣ ଏହା ଯେତିକି ସରଳ ଜଣାପଡୁଛି ସେତିକି ସରଳ ନୁହେଁ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନାଜେଲ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶିଶୁଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପରେ ଏଭଳି ଉଚ୍ଚ ଚାପର ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବା NHS କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts