Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଘରକୁ ଫେରିଲେ ମୁକୁଲ, ମମତା କହିଲେ- ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ, ଗଦ୍ଦାରଙ୍କ ପାଇଁ ଦଳରେ ଜାଗା ନାହିଁ

11/06/2021 at 5:31 PM

କୋଲକାତା ୧୧।୦୬: ବିଜେପିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁକୁଲ ରୟ ଶୁକ୍ରବାର ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁକୁଲ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ପାର୍ଟି ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ମମତା କହିଛନ୍ତି, ମୁକୁଲ ଆମ ଘରର ସଦସ୍ୟ। ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଅଭିନନ୍ଦନ କରୁଛି। ଏହି ସମୟରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ  କହିଛନ୍ତି, ମୁକୁଲ ଆମ ସହ ଗଦ୍ଦାରି କରି ନାହାନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକେ ଗଦ୍ଦାରି କରିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ।

ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଆୟୋଜିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ମୁକୁଲ ରୟ କହିଛନ୍ତି, ଟିଏମସିକୁ ଫେରି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି। ବିଜେପିରୁ ବାହାରି ନିଜ ଲୋକ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ମୁଁ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ। ମୁଁ ବିଜେପିରେ କାମ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ପୁରୁଣା ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଛି।

ମୁକୁଲଙ୍କୁ ବଡ ଦାୟିତ୍ଵ ଦେବେ ମମତା

ମୁକୁଲ ରୟ ପୁନର୍ବାର ଟିଏମସିରେ ସାମିଲ ହେବା ପରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି, ମୁକୁଲ ପାର୍ଟିରେ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିଭାଇବେ। ପୂର୍ବରୁ ସେ ଦଳରେ ଯେଉଁ ଭୂମିକା ନିଭାଉଥିଲେ, ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବେ। ଟିଏମସି ଏକ ପରିବାର। ମମତା ବିଜେପିକୁ ନିଶାଣ କରି କହିଛନ୍ତି, ବିଜେପି ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ଜରିଆରେ ସଚ୍ଚୋଟ ଲୋକଙ୍କୁ  ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

   Related Posts