Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ମୁକେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ କମଲ କପୁରଙ୍କ ନିଧନ, ଆଇସିୟୁ ବେଡ ନ ମିଳିବାରୁ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

13/05/2021 at 8:02 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୫: ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ମୁକେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ କମଲ କପୁର କରୋନା ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ। ତାଙ୍କର ଦିଲ୍ଲୀରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୁକେଶ ଏହି ସୂଚନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କମ୍ପିତ ହୋଇଛି | ପୂର୍ବ ଦିନ ମୁକେଶ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ମିଥ୍ୟା ଖବର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କେହି ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ ଭାଙ୍ଗିପଡିବ।

ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଗତକାଲି ମୁଁ ମୋର ମୃତ୍ୟୁର ମିଥ୍ୟା ଖବରର ସତ୍ୟ କହିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ମୋ ଉପରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସତ୍ୟ ବୁଲୁଛି | ଆଜି ମୋର ଏକମାତ୍ର ବଡ଼ ଭଉଣୀ କମଲ କପୁର ଦିଲ୍ଲୀରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ। ଆମେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ଭାଙ୍ଗିପଡିଛୁ | ୧୨ ଦିନରେ କୋଭିଡକୁ ହରାଇବା ପରେ ସେ ଫୁସଫୁସ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରେ ହାରିଗଲେ | ଜଣାନାହିଁ ଉପରବାଲା କ’ଣ ହିସାବ କିତାବ କରୁଛି । ବାସ୍ତବରେ, ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହଲିଯାଇଛି । ଅଶ୍ରୁପୁରିତ ନମନ, ଭାବପ୍ରବଣ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି। ‘

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ମୁକେଶ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବେଡର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟାକରିଥିଲୁ ଏବଂ ନମିଳିବା କାରଣରୁ ଭଉଣୀକୁ ଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମୁକେଶଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀଙ୍କର ୧୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା। ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଆସୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୂର୍ବ ଦିନ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଗଲା, ଆଇସିୟୁ ବେଡ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଯାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ |

   Related Posts