Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଉଦ୍ୟୋଗପତିଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘର ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର, ଜାଣନ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ କେତେ

6/10/2019 at 7:11 PM

ଭାରତୀୟ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ର ଏବେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଅତିଥିଙ୍କ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ତେବେ ଖବରର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଅନୁଧ୍ୟାନ ବେଳେ ଏହା ଏକ ଗୁଜବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ହେଲେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରଟି କିନ୍ତୁ ମିଛ ନୁହେଁ।  ହେଲେ କାହାର  ପୁଅ ବାହାଘର ଲାଗି ଏତେ ଦାମୀ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି ତାହା ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଲାଗି ପାଲଟିଛି ଲକ୍ଷେଟଙ୍କାର ପ୍ରଶ୍ନ।

ହୁଏତ ଏହି ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ର ଦେଶର ସର୍ବବୃହତ୍ତ ଉଦ୍ୟୋଗପତିଙ୍କ ପୁଅ ବାହାଘର ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ନୁହେଁ ତଥାପି ଏହା ଖୁବ୍ ମହଙ୍ଗା । କାଜୁ ଓ ମେୱା ସହ ଏହି ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରକୁ ବଣ୍ଟା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ସୁନା କାମବି ହୋଇଛି। ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରର ମୂଲ୍ୟ ଦେଢଲକ୍ଷଟଙ୍କା ହୋଇ ନଥିଲେବି ୧ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି। ଏତିକି ମୂଲ୍ୟରେ କେହି ବି ଆଇଫୋନ-ଏକ୍ସ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି।

ତେବେ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରଟିକୁ ଜୁମ କରି ଦେଖିବା ବେଳେ ବଂସଲ ବୋଲି କେହି ବ୍ୟବସାୟୀ ପରିବାରର ବୋଲି ଜଣାପଡୁଛି। ହେଲେ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଏହା ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ର ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା।

   Related Posts