Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ମେ’ ୧୩ରେ ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଆଜି ରାତି ୮ରେ ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଥାନାରେ ମାମଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ୩ଦିନ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାତାଳୀ ନଦୀକୁ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ଉଦଳା : ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ରାକ୍ଟର ନେଇ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଏସଟିଏଫ ପଞ୍ଝାରେ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚାଲାଣକାରୀ, ୧୨ କିଲୋ ଓଜନର ଜୀବନ୍ତ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ସହ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ରେଳ ଧାରଣାରୁ କିନ୍ନରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ‘ଶିବଶମ୍ଭୁ’, ୧୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନାଇଟ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ବେଳେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ରୂପା ଗହଣା ଲୁଟ୍, ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି ବେଳେ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ : ଆଣ୍ଟିଲିଆ ଆଗରେ ଥିବା କାରରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲା ଜିଲୋଟିନ୍, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବ୍ୟାଗରେ ଥିଲା ଧମକ ଚିଠି, ନାଗପୁର କନେକ୍ସନ ନେଇ ପୋଲିସର ଖୋଳତାଡ

26/02/2021 at 3:18 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୬/୦୨ :   ମୁମ୍ବାଇରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମୁଖ୍ୟ ତଥା ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନି ବ୍ୟକ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରୁ ଗୁରୁବାର ବିସ୍ଫୋରକ ଭର୍ତ୍ତି ଗାଡି ଜବତ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ  ଓ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । କାରରୁ ଯେଉଁ ଚିଠି ମିଳିଚି ସେଥିରୁ ଏକ ବଡ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟିଛି । ଜବତ ଗାଡିରୁ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ ମିଳିଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହେଉଛି ଆଇପିଏଲର ଏକ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ । ଯାହାର ମାଲିକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଅଟନ୍ତି ।

ଗାଡିରୁ ମିଳିଥିବା ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିଠିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଏହା କେବଳ ଏକ ଟ୍ରେଲର ଥିଲା । ନୀତା ଭାବି, ମୁକେଶ ଭାଇ ଏହା କେବଳ ଝଲକ ଅଟେ । ଆଗାମୀ ଥର ଜିନିଷ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ତୁମ ପାଖକୁ ଯିବ । ଏହାର ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଛି । ସୂତ୍ରାନୁସାରେ, ଏହି ଗତିବିଧିକୁ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ୟୋଜନା ଚାଲିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିସ୍ଫୋରକ ଭର୍ତ୍ତି ଗାଡିକୁ ଘର ଆଗରେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷା କାରଣରୁ ଏହା ହୋଇପାରି ନଥିଲା । ଏହି ଗାଡି ଦ୍ୱାରା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଥିଲା । ପୋଲିସ ଏନେଇ ଛାନଭୀନ କରୁଛି ।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଗାଡି ଏଠାରେ ପାର୍କ କରିଥିଲେ ସେ ଏକ ଇନୋଭାରେ କେଉଁ ଆଡେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ  । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରରେ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା । ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀର ଜିଲୋଟିନ୍ ଗାଡିରେ ଥିଲା ତାହା ନାଗପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ । ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ୍ ନାଗପୁର ଯାଇ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ୧୦ଟି ଟିମ୍ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେସୁଦ୍ଧା ୫ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଇଛି । ଏହାସହ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତ ହେଉଛି । ଏହାବ୍ୟତୀତ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କୁ ମୁତୟନ କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts