Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ବିସ୍‌ ଓପନ୍‌: ୧୯ ମାସ ଓ ୧୩ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପରେ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୟାରୋଲିନାଙ୍କଠୁ ହାରିଲେ
  • ||
  • ସରିଲା ବିଜେପିର ଦୁଇ ଦିନିଆ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ, ଗୃହୀତ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ଚିଠା ପ୍ରସ୍ତାବ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ରଣନୀତି
  • ||
  • ଭାରତ ଓ ଚୀନ୍ କେହି କାହା ଲାଗି ବିପଦ ନୁହେଁ, ପରସ୍ପରର ମିତ୍ର : ୱାଙ୍ଗ ଇ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ: ବର୍ଣ୍ଣାଢ଼୍ୟ ଉତ୍ସବ ‘ୱିମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ୍ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ରେ ରାଜ୍ୟର ସଫଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ନୂଆ ଲୁକରେ ମାହି, ଫଟୋ ସେୟାର ହେବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ

25/01/2021 at 8:33 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୫/୦୧:  କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଲିଗରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିଥିଲା । ଏହାପରଠୁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଦେଖିଥିଲେ । ସେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ସେଠାରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ଖେଳରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପରେ ଧୋନୀ ସେତେ ଆଉ ବାହାରକୁ ବାହାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ଏକ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥାନ୍ତି ।

ଏବେ ଯେତେବେଳେ ଧୋନୀ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଆଗକୁ ଆସିଥିଲେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକଦମ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଧୋନୀ ନିଜ ହେୟାରଷ୍ଟାଇଲକେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ।

ଧୋନୀ ଗତ ୧ ବର୍ଷ ହେଲା ନିଜର ଲୁକକୁ ଅନେକ ଥର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନରେ ସେ ଧଳା ଦାଢିରେ ମଜର ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ବି କଷ୍ଟକର ହୋଇ ପଡିଥିଲା । ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ଏବେ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଧୋନୀ ପୁଣି ନୂଆ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଲୁକକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ମାହି ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଫେଭରେଟ୍ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ଯାଏଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁହେବ । ସେ ଗତବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖରେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଚ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅଲବିଦା କହିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ୨୦୨୧ ଆଇପିଏଲ ଖେଳିବେ ।  

   Related Posts