Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା କଲେ, ତାପରେ ଜୋର୍‌ରେ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଧୋନୀ : ଏବେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍‌ଙ୍କ ସେହି ଦୁଃଖଦ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଖବର

17/08/2020 at 4:24 PM

ଚେନ୍ନାଇ, ୧୭|୦୮:  ଭାରତକୁ ଦୁଇଥର ବିଶ୍ୱ ବିଜେତା କରିଥିବା ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୨୯ରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଧୋନୀ ଅବସର ନେବାର କିଛି ମିନିଟ ପରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ମଧ୍ୟ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହି ଦୁଇ କ୍ରିକେଟର ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଏକ କାରଣ ପାଇଁ ଅବସର ନେଇଛନ୍ତି । ଧୋନୀଙ୍କ ଜର୍ସି ନମ୍ବର ୭ ଓ ରାଇନାଙ୍କ ୪ । ଭାରତ ଚଳିତ ଥର ୭୩ ତମ ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ କରିଛି । ତେଣୁ ଏହି ଦିନ ହିଁ ସେମାନେ ଅବସର ନେବାକୁ ବିଚାର କରିଥିଲେ ।

ନ୍ୟୁଜ୍ ୧୮ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଅବସର ଘୋଷଣା  ଦିନ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ୍ ଥିଲା । ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଖୁବ୍ କାନ୍ଦିଥିଲେ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସ୍ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି ।

ଧୋନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମାହି ଲୁହକୁ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଅଟକାଇ ରଖିଥିଲେ । ଯିଏ ଯାହା ମଧ୍ୟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ତାକୁ ନେଇ ଗର୍ବ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଖେଳରେ ଧୋନୀ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ଉଭୟ ରାଇନା ଓ ଧୋନୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ଅଲବିଦା କହିସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ଉଭୟ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସ୍ ତରଫରୁ ଖେଳିବେ ।

   Related Posts