Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବିଜୟ ପରେ ପତ୍ନୀ-ଝିଅଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କଲେ, ରୈନା ପରିବାର ସହ ଉଠାଇଲେ ଫଟୋ: ଏମିତି ସେଲିବ୍ରେସନ କଲେ ମାହି

16/10/2021 at 10:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୧୦: ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ର ଟାଇଟଲ୍ ହାତେଇଛି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ପୁଣି ଥରେ ଇତିହାସ ରଚିଛି ଦଳ । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଅନେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମ୍ୟାଚର ପୁରା ମୋଡ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ଆଇପିଏଲରେ ଟାଇଟଲ ଜିତିବା ପରେ ସବୁଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ବିଜୟର ଉତ୍ସବ ।

ଖାସ୍ କରି ଏମଏସ ଧୋନି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବିଜୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପରିବାର ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିଥିଲେ, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଝିଅ ଜିଭା ଧୋନି ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଆସିଥିଲେ । ଏମଏସ ଧୋନି ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ପରେ ଜିଭାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଉତ୍ସବରେ ଏକ ବିଶେଷ ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସୁରେଶ ରୈନା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି, ସାକ୍ସି ଏବଂ ଜିଭାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ସେସନ୍ସ କରିଥିଲେ । ଧୋନି ଏବଂ ରାୈନାଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଥାଲା ଏବଂ ଚିନ୍ନା ଥାଲା କୁହାଯାଏ । କାରଣ ଉଭୟ ଖେଳାଳି ଆରମ୍ଭରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଶେଷ ଆଇପିଏଲ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ନିଲାମ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦଳ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ।

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଏବଂ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସର ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ । ଖାସ କରି ମୋଇନ୍ ଅଲି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେସନ କରିଥିଲେ । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଏହା ହେଉଛି ଚତୁର୍ଥ ଟାଇଟଲ୍ । ଧୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଅଧିନାୟକ ହୋଇଛନ୍ତି ଯିଏ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ସର୍ବାଧିକ ଆଇପିଏଲ ଜିତିଛନ୍ତି ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ୨୦୧୦, ୨୦୧୧, ୨୦୧୮, ୨୦୨୧ ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ ଜିତିଛନ୍ତି । ଫାଇନାଲ୍ ସମୟରେ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପରିବାର ପଡ଼ିଆରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏମଏସ ଧୋନି, ସୁରେଶ ରାଇନା, ଫାଫ ଡୁ ପ୍ଲେସିସ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ଡର ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି । ତେବେ ଜିଭା ଧୋନି ଏବଂ ଗ୍ରାସିଆ ରାଇନା ମ୍ୟାଚ୍ ମଝିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts