Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଉପରେ କରୋନା ଛାଇ, ଆଇପିଏଲର ଅନିଶ୍ଚିତତା ପାଇଁ ଅବସର ନେବେ କି ମାହି ?

17/03/2020 at 4:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୭|୦୩: ଯଦି ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ରବ୍ଦ ହୁଏ ତେବେ ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଭାବ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ। କାରଣ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଦର୍ଶନ ହିଁ ଧୋନୀଙ୍କ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଧାରଣ କରିବ। କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲକୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୫ ଯାଏଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି। ତେବେ ବର୍ତମାନର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା କମ ରହିଛି।

ଧୋନୀ ଗତବର୍ଷ ଖେଳାଯାଇଥିବା ବିଶ୍ୱକପ ସେମିଫାଇନାଲ ପରଠୁ କୌଣସି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ଅବସର ନେବାକୁ ବିଚାର କରୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ନିକଟରେ ବିସିସିଆଇ ତାଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ୍ ତାଲିକାରୁ ବାଦ ଦେଇଥିଲା। ସେ ଗତ ୮ ମାସ ଧରି କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ଭଳି ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଦଳର କୋଚ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଥିଲେ, ଧୋନୀ ଭବିଷ୍ୟତର ଯୋଜନାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ ପରେ ହିଁ ଦଳରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେବ। ସେ ଆଇପିଏଲରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ମିଳିବ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ବିଫଳ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାର ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ। ପୂର୍ବରୁ ଧୋନୀ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ତାଙ୍କୁ ଜାନୁଆରୀ ଯାଏଁ ନ ପଚାରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ।

ଯଦି ଆଇପିଏଲ ରବ୍ଦ ହୁଏ ତେବେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଧୋନୀ ନିଜର ଦାବିଦାରୀ ଉପସ୍ଥାପନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଆଇପିଏଲ ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ଫିଟନେଶ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ ସୁଯୋଗ ରହିବ ନାହିଁ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅବସର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଏହାର ଉତ୍ତର କେବଳ ଧୋନୀ ହିଁ ଜାଣିଛନ୍ତି।  

   Related Posts