Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

‘ଧୋନୀ ଓ କୋହଲି ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିନଥିଲେ’, ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଯୁବରାଜ ?

1/04/2020 at 12:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୧|୦୪: ୧୭ ବର୍ଷ ଧରି ଅନେକ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଖେଳିଥିବା ୩୮ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବରାଜ ସିଂ କାହାକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ସେନେଇ ଖୁଲସା କରିଛନ୍ତି । ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ସେ ଅଧିକ ମନେପକାନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ଯୁବରାଜ କହିଛନ୍ତି, ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ସେ ବେଶୀ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି । ଗାଙ୍ଗୁଲି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୋହଲି ଓ ଧୋନୀ ସେହିଭଳି ତାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିନଥିଲେ । ମୁରଲିଧରନଙ୍କ ବୋଲିଂର ସାମ୍ନା କରିବା ତାଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ କଷ୍ଟକର ଲାଗେ । ତାଙ୍କ ବଲ ବୁଝିହୁଏନି । ସେହି ସମୟରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ମୁରଲିଧରନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ସ୍ୱିପ୍ ସଟ୍ ଖେଳିବାକୁ କହିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ୱକପରେ ମ୍ୟାନ ଅଫ୍ ଦି ସିରିଜ ହୋଇଥିଲେ ।

ଯୁବରାଜ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକଗ୍ରାଥଙ୍କ ବଲ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇଥାଏ ।କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଧିକ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ନାହାଁନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଯୁବରାଜ ୩୦୪ଟି ଦିନିକିଆ ଖେଳି ୮୭୦୧ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ୧୪ଟି ଶତକ ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts