Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଡବଲ ହେଲା ଖୁସି: ପୁଣିଥରେ ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ମାହି, ୪ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ ! ଖୁଲାସା କଲେ ମିସେସ୍ ରୈନା

16/10/2021 at 1:20 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୬/୧୦: ଚେନ୍ନାଇ ଚାମ୍ପିଅନ ହେବା ପରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଖୁସି ଏବେ ଡବଲ । ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିବା ପରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅଧିନାୟକ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଧୋନି ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ । ଚେନ୍ନାଇ ଜିତିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ବିଜୟର ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବସି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଚିଏର ଅଫ୍ କରୁଥିଲେ ପତ୍ନୀ ।

ତେବେ ସେତେବେଳେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ଏବେ ଜଣାପଡିଛି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଉ ଜଣେ ନୂତନ ଅତିଥି ମାହିଙ୍କ ଘରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଚେନ୍ନାଇ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ଚାମ୍ପିୟନ ହେବା ପରଠାରୁ ସାକ୍ସି ଗର୍ଭଧାରଣ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବରରେ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଧୋନିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ।

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୁନି ଅତିଥି ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବେ। ତେବେ ଧୋନିଙ୍କ CSK ସାଥୀ ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ରୈନା ସାକ୍ସୀଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ସାକ୍ସି ଚାରି ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଧୋନୀଙ୍କ ତରଫୁ ଏନେଇ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ଆସିନି । ତଥାପି ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ମାହି ଓ ମିସେସ ଧୋନୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିଲାଣି ।

ଦେହରାଡୁନ ନିବାସୀ ସାକ୍ସି ଧୋନିଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୪, ୨୦୧୦ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ସାକ୍ସି ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପଢୁଥିଲେ । ପରେ ସେ କୋଲକାତାର ତାଜ ବେଙ୍ଗଲ ହୋଟେଲରେ ଟ୍ରେନିଂ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସାକ୍ସି ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ଧୋନି ପିଲାଦିନରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ପିତା ରାଞ୍ଚିରେ ସମାନ ଫାର୍ମରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ସାକ୍ସି ଏବଂ ଧୋନି କୋଲକାତାରେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ଦୁଇ ବର୍ଷର ବନ୍ଧୁତା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ସାକ୍ସି ଏବଂ ଧୋନିଙ୍କର ଜୀଭା ନାମକ ଏକ ଝିଅ ଅଛି । ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୫ ରେ ଏମଏସ ଧୋନି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପିତା ହୋଇଥିଲେ । ଏବେ ଜିଭାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ । ଏବେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ଫାଇନାଲ୍ ପରେ ଏହି ଖବର ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି, ଯେ ଧୋନୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts