Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପିଟିଲା ଅଟୋ, ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ : ଆଜି ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ, ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ ୩୪୨ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର କମ୍ ବର୍ଷା, ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଅଧିକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ କାର୍‌ ଜବତ, ୨ଗିରଫ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌, ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ ଖବରକୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ, କହିଲେ…

28/03/2020 at 10:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୩:  ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ କରୋନା ଭାଇରସ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦୦ ପରିବାରକୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଏହାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ମାମଲାରେ ସଫେଇ ଦେବାକୁ ଯାଇ ଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ।

ସାକ୍ଷୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗଣମାଧ୍ୟମ ସଂସ୍ଥା ଏହି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ସମୟରେ ମିଛ ଖବର ପ୍ରକାଶ ନକରନ୍ତୁ । ଏପିରିକି ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ସେ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କିଛି ରିପୋର୍ଟରେ ଧୋନୀ କରୋନା ଭାଇରସ କାରଣରୁ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ପୁଣେର ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ବାର୍ଷିକ ୮୦୦ କୋଟି ଆୟ କରୁଥିବା ଧୋନୀ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏକ ଏନଜିଓ ଧୋନୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲା । ଏନଜିଓ ମାଗିଥିବା ଅର୍ଥ ଧୋନୀ ଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts