Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ପୋଖରୀ ଭିତରୁ କାର୍ ସହ ମିଳିଲା ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ, ପୋଖରୀରେ ଆଉ ମୃତଦେହ ଥିବା ସନ୍ଦେହ

9/10/2021 at 11:24 AM

କେନ୍ଦୁଝର ୯।୧୦: କେନ୍ଦୁଝର ଶୁଆକାଟୀ ଫାଣ୍ଡିର ଜାମୁଡିହା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପଶିଲା କାର୍ । ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚି ପୋଖରୀରୁ କାର୍ ସହ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । କେନ୍ଦୁଝର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କଡରେ ଥିବା ଜାମୁଡିହା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ଏକ କାର୍ ଭାସୁଥିବା ଶନିବାର ସକାଳେ ଗାଁ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚି ପୋଖରୀ ଭିତରୁ କାରଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପୋଖରୀରୁ ଏକ ମୃତଦେହ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

କାର୍ ଭିତରୁ ତିନୋଟି ଚପଲ ମିଳିଥିବାରୁ ପୋଖରୀରେ ଆଉ କେହି ରହିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ଖୋଜାଖୋଜି ଜାରି ରଖିଛି ।  ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବେକରେ ପଡିଥିବା ଆଇ କାର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସୋଷ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଲେଖାଥିବା ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବରର ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ଇଲେକଟ୍ରୋନିକ୍ସ ପ୍ରାଇଭେଟରେ ଲିମିଟେଡରେ ମ୍ୟାନେଜର ବୋଲି ଲେଖାଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କାର୍ ଟିର ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଓଆର ୦୨ଏଜେଡ୍‌ ୬୦୫୨ ରହିଛି । ତେବେ କେଉଁ କାରଣରୁ କାରଟି ପୋଖରୀ ଭିତରେ ପଶିଲା ତାହା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି। 

   Related Posts