Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ମାତୃଭୂମିର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ପରଲୋକ : ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, ପି. ବିଜୟନ

29/05/2020 at 6:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୦୫ : ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ତଥା ମାଲାୟାଲାମ ଖବରକାଗଜ ମାତୃଭୂମିର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ଏମପି ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଯାଇଛି | ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ନିଧନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ କରି ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ସେ ଗରିବଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିବା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖୁଥିଲେ | ଟ୍ୱିଟ କରି ମୋଦି ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି

ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପୂର୍ବତ୍ତନ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ | ଗୁରୁବାର, ମେ ୨୮ ତାରିଖରେ ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି |

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ନିଧନରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁ ପରିଜନଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି |

କେରଳ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପି.ବିଜୟନ ମଧ୍ୟ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ନିଧନରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଦେଶର ଗଣତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବହୁତ ବଡ କ୍ଷତି | ଗଣମାଧ୍ୟମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପ୍ରତି ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ଅବଦାନ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ନିରନ୍ତର ସାମ୍ପ୍ରଦାୟିକତା ଏବଂ ବିଭାଜନକାରୀ ରାଜନୀତି ସହ ଲଢ଼ିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପି.ବିଜୟନ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts