Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହନିଟ୍ରାପ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ କହିଲେ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଆରତୀର ବନ୍ଧୁତ୍ୱ

21/09/2019 at 10:22 PM

ଇନ୍ଦୋର:  ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ହନିଟ୍ରାପ  ମାମଲାରେ ବିଏସସି ଛାତ୍ରୀ ମୋନିକା ଯାଦବ ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚରାରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଉଜାଗର କରିଛି। ଏଥିରେ ଚାକିରୀ ଲୋଭରେ ଆରତୀ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏବେ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା କହିଛି ମୋନିକା। ଆରତୀର ଚାଲିଚଳନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ସେ ତା ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲା । ପ୍ରଶାସନିକ ସ୍ତରରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ରେ ଚାକିରୀ କରେଇଦେବାର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲା। ହେଲେ ଅଜ୍ଞାତରେ ତାକୁ କେତେବେଳେ ଆରତୀ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ କରାଇଦେଇଥିଲା ତାହା ଜାଣିନଥିଲା ବୋଲି ମୋନିକା କହିଛି।

ମୋନିକା  ବିଏସସି ଛାତ୍ରୀ। ମାତ୍ର ୬ ମାସ ପୂର୍ବେ ଫେସବୁକ୍ ରେ ଆରତୀର ପ୍ରୋଫାଇଲ ଦେଖି ତା ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲା।  ନରସିଂଗଡରୁ ଆସିଥିବା ଛାତ୍ରୀଟି  ଭୋପାଲର ଏକ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହି ପଢୁଥିଲା। ପିତା ଗାଁରେ ଚାଷବାସ କରନ୍ତି। ଗରିବ ପରିବାରର ହୋଇଥିବାରୁ ଆର୍ଥିକ ଦୁସ୍ଥିତି ସତ୍ତ୍ୱେ ପାଠ ପଢି ଚାକିରୀ କରିବାର ଲକ୍ଷ ରଖିଥିଲା। ମନେମନେ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ମୋନିକା ଆରତୀକୁ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲା। ଆରତୀ ତାକୁ ନିଗମ ଇଞ୍ଜିନିୟର ହରଭଜନ ସିଂହ ସହ ପ୍ରଥମେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଦେଖା କରାଇଥିଲା। ପରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ୨/୩ ଥର ଭୋପାଲ ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ପୋଲିସ ଇଞ୍ଜିନିୟର ସହ ତାର ଭିଡିଓ ଥିବା ପ୍ରଥମ ଥର ମୋତେ କହିଥିବା ମୋନିକା କହିଛି। ଆରତୀ ତାକୁ ଇନ୍ଦୋର ଡାକିଥିଲା। ଏଥର ଆସ ତୋର ଚାକିରୀ ପୁରା ପକ୍କା ବୋଲି କହିଥିଲା। ଚାକିରୀ ଆଶାରେ ଇନ୍ଦୋର ଆସିବା ଦିନ ହିଁ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ମୋନିକା କହିଛି।

ଆରତୀ ଏଠାକୁ ମୋତେ ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସୁଲ କରିବାକୁ ଡକାଇଥିଲା ବୋଲି ଏବେ ଜାଣୁଛି। ଏହି ପଚରା ଉଚରା ଲାଗି ଏଟିଏସ୍ ଏଏସପି ରାମଜୀ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ବି ଏବେ ଇନ୍ଦୋରରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏଏସପି ଅମରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଓ ଜ୍ୟୋତି ଅମଠ ବି ପଚରା ଉଚରା କରିଛନ୍ତି। ହନିଟ୍ରାପ ମାମଲାର ରିପୋର୍ଟ ଦିଲ୍ଲୀ ପଠାଯିବ। ସେପଟେ ସିଆଇଡି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

   Related Posts