Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ; ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ପରେ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ

6/11/2018 at 12:06 PM

ଅନୁଗୋଳ ୬|୧୧:  ଛାଇ ଆଲୁଅର ଖେଳ ଭଳି ଚାଲିଛି ସାତକୋଶିଆରେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ। ଓଡିଶାର ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ ଫେଲ୍ ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ବି ତାର ପ୍ରଥମ ଆଟେମ୍ପଟ୍ ରେ ଫେଲ୍ ମାରିଛି । କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ପାଖରୁ ଅଳ୍ପକେ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ସେପଟେ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖି ଯଶୋଦା କୁଆଡେ ଡରୁଛି । ଏସବୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ ଫେଲ୍ ମାରିବ ବୋଲି ସାତକୋଶିଆବାସୀ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କଲେଣି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ? ପ୍ରଥମେ ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ଆଉ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ବାରମ୍ବାର ଚକମା ଦେଇ ଖସି ଯାଉଛି ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ । ଦିନ ପରେ ଦିନ ଗଡୁଛି ହେଲେ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରାପଡୁନି । ଅପରେସନ୍  ସୁନ୍ଦରୀ ପାଇଁ ଚନ୍ଦକାରୁ ଆସିଥିବା କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଖୋଜିଖୋଜି ତା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ୍ ଟିମ୍  ର ନିଶାନାରେ ଲାଗିଲାନି ସୁନ୍ଦରୀ । ଡିଆଁମାରି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଳାଇଲା । ଆଉ ଏପେଟେ ସୁନ୍ଦରୀର ଆକ୍ସନ ଦେଖି ହାତୀ ଯଶୋଦା ବି ଡରିଲାଣି ।

ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ କୁ ଦେଖିଲେ ଡିଆଁ ମାରୁଛି । ବନ ବିଭାଗ କହୁଛି ସୁନ୍ଦରୀକୁ କାବୁ କରିବାକୁ ହେଲେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ । ଆହୁରି ହାତୀର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଏବେ ମଝିପଡା ଗାଁ ପାଖାପାଖି ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ଖସିଯାଉଥିବାରୁ ସାତକୋଶିଆବାସୀଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟଚ୍ୟୁତ ହେଲାଣି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରିବା ଆଳରେ ବନ ବିଭାଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଲେଣି ।

   Related Posts