Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ; ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ପରେ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ

6/11/2018 at 12:06 PM

ଅନୁଗୋଳ ୬|୧୧:  ଛାଇ ଆଲୁଅର ଖେଳ ଭଳି ଚାଲିଛି ସାତକୋଶିଆରେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ। ଓଡିଶାର ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ ଫେଲ୍ ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ବି ତାର ପ୍ରଥମ ଆଟେମ୍ପଟ୍ ରେ ଫେଲ୍ ମାରିଛି । କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ପାଖରୁ ଅଳ୍ପକେ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ସେପଟେ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖି ଯଶୋଦା କୁଆଡେ ଡରୁଛି । ଏସବୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ ଫେଲ୍ ମାରିବ ବୋଲି ସାତକୋଶିଆବାସୀ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କଲେଣି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ? ପ୍ରଥମେ ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ଆଉ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ବାରମ୍ବାର ଚକମା ଦେଇ ଖସି ଯାଉଛି ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ । ଦିନ ପରେ ଦିନ ଗଡୁଛି ହେଲେ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରାପଡୁନି । ଅପରେସନ୍  ସୁନ୍ଦରୀ ପାଇଁ ଚନ୍ଦକାରୁ ଆସିଥିବା କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଖୋଜିଖୋଜି ତା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ୍ ଟିମ୍  ର ନିଶାନାରେ ଲାଗିଲାନି ସୁନ୍ଦରୀ । ଡିଆଁମାରି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଳାଇଲା । ଆଉ ଏପେଟେ ସୁନ୍ଦରୀର ଆକ୍ସନ ଦେଖି ହାତୀ ଯଶୋଦା ବି ଡରିଲାଣି ।

ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ କୁ ଦେଖିଲେ ଡିଆଁ ମାରୁଛି । ବନ ବିଭାଗ କହୁଛି ସୁନ୍ଦରୀକୁ କାବୁ କରିବାକୁ ହେଲେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ । ଆହୁରି ହାତୀର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଏବେ ମଝିପଡା ଗାଁ ପାଖାପାଖି ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ଖସିଯାଉଥିବାରୁ ସାତକୋଶିଆବାସୀଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟଚ୍ୟୁତ ହେଲାଣି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରିବା ଆଳରେ ବନ ବିଭାଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଲେଣି ।

   Related Posts