Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଦୀର୍ଘ ୧୮ ମାସ ପରେ ହେଲା ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ଝିଅର ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ, ଜ୍ୱାଇଁ ଜଣାଇଲେ କାରଣ

19/06/2021 at 4:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୦୬: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ୭୦ ଏବଂ ୮୦ ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଅନେକ ମହାନ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ୨୦୧୯ ରେ ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ଝିଅ ପାୟଲଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ କରିନଥିଲେ। ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୮ ମାସ ପରେ ହୋଇଛି ।

PunjabKesari

ମୌସମୀ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପାୟଲଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ଘର ବାହାରେ ରଖିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ସେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ତ୍ରିବେଣୀ ସଙ୍ଗମରେ ବିସର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ଡିକି ଏହା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ପାୟଲଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲି ଯେ ତାଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ତ୍ରିବେଣୀ ସଙ୍ଗମରେ ବିସର୍ଜନ କରିବି । ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ଥିଲା । ସେ ନିଜେ ତ୍ରିବେଣୀ ସଙ୍ଗମକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆମେ ଯାଇପାରିଲୁ ନାହିଁ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ତାଙ୍କ ଅସ୍ଥିକୁ ଘର ବାହାରେ ରଖିଥିଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ତ୍ରିବେଣୀ ସଙ୍ଗମରେ ରଖିଦେଇଛି । ସେ ଯେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ବି କରିପାରିବି। ‘ ମୃତ୍ୟୁର ଏତେ ଦିନ ପରେ ଅସ୍ଥି ବିସର୍ଜନ କରିବା ପରେ ଡିକି କହିଛନ୍ତି, ‘ଗତ ବର୍ଷ ମୁଁ ତ୍ରିବେଣୀ ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ କରୋନା ହେତୁ ଏହା ବିଳମ୍ବ ହୋଇଗଲା। ପାୟଲଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାଇଛି ।

PunjabKesari

୨୦୧୮ ମସିହାରେ, ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ଜ୍ୱାଇଁ ଡିକିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ପାୟଲଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେଉନଥିଲେ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମୌସୁମୀ ଏବଂ ଡିକି ଏକାଠି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ। ଯାହାର ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ, ପାୟଲ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ୩୦ ମାସ କୋମାରେ ଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ପାୟଲଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହେଲା କିନ୍ତୁ ନେଫ୍ରୋଲୋଜିକାଲ ସିଷ୍ଟମ ହେତୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଘଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ପାୟଲଙ୍କର ୨ ଟି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରୁ ଗୋଟିଏ ମସ୍ତିଷ୍କ ଥିଲା । ପାୟଲଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ ଯେ କେବଳ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ଭଉଣୀ ପାୟଲଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଆସିଥିଲେ । ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ।

   Related Posts