Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ରେ ଭାରତୀୟ ବଜାରକୁ ଆସିବ Motorola Razr , ଲଞ୍ଚ ପରେ Flipkartରେ ହେବ ଉପଲବ୍ଧ

14/03/2020 at 2:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୦୩ :  ଚଳିତ ବର୍ଷର ଉଚ୍ଚ ଫୋଲଡେବଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ Motorola Razr ୨୦୧୯ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ  ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ । ଏହି  ଫୋନ୍‌ଟି ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ନୂତନ ଫୋନ୍ ବିକ୍ରି ନେଇ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟରେ ବିଜ୍ଞାପନ  ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତେବେ ଭାରତୀୟ ଟଙ୍କାରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଟଙ୍କାରୁ ବି ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। କାରଣ ଆମେରିକାରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧,୫୦୦ ଡଲାର ଥିଲା, ଯାହା ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରାୟ ୧,୧୧,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଅଟେ।

୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ନୂତନ Motorola Razr ୨୦୧୯ ଲଞ୍ଚ ହେବାର ତାରିଖ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବ୍ୟାନର ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋ ସାଇଟରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ, Motorola Razr ୨୦୧୯ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ ।

ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ଆମେରିକାରେ Motorola Razr  ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଭାରତରେ ଫୋନ କେଉଁଠାରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଅନଲାଇନରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାରତରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ ହେଉଛି।

Motorola Razr ୨୦୧୯ର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହାର ଏକ ଫୋଲଡେବଲ୍ OLED ଫୋନ । ଯାହା ୬.୨୦ଇଞ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପରିଣତ ହୁଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏଠାରେ ଫୋଲ୍ଡିଂ କରିବା ପରେ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଡିସପ୍ଲେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୭୧୦ ପ୍ରୋସେସର୍ରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏହାର ପଛରେ 16MP କ୍ୟାମେରା ରହିଛି |

   Related Posts