Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଅସୁସ୍ଥ ମା’ ରାତିରେ ବାରମ୍ବାର ପିଇବା ପାଇଁ ମାଗୁଥିଲେ ପାଣି: ବିରକ୍ତି ହୋଇ ମା’ଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ…

26/11/2019 at 5:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୬/୧୧: ସଂସାରରେ ମାଆଙ୍କ ସ୍ଥାନ କେହି ପୂରଣ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ମାଆଙ୍କଠୁ ଅଧିକ କେହି ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ଭଲ ପାଇବା ମଧ୍ୟ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ଛୋଟବେଳୁ ଭଲ ପାଇବା ,ସ୍ନେହ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଦେଇ ବଡ଼ କରିଥିବା ମାଆଙ୍କୁ ଜନ୍ମିତ ପୁଅ ହତ୍ୟା କରିଛି। ଅସୁସ୍ଥ କାରଣରୁ ରାତିରେ ପିଇବା ଲାଗି ସେ ବାରମ୍ବାର ପାଣି ମାଗିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ବିରକ୍ତି ହୋଇ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ଗ୍ରେଟର ନୋଇଡ଼ାରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।  

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନୋଇଡ଼ାର ବାଦଲପୁର ଅଞ୍ଚଳର ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁଅ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି। କିଛିଦିନ ହେବ ମହିଳାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିଲା। ତେଣୁ ରାତିରେ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଶୋଷ ଲାଗୁଥିଲା। ତେଣୁ ରାତିରେ ପୁଅକୁ ନିଦରୁ ଉଠାଇ ପାଣି ମାଗୁଥିଲେ। ଏମିତି ରାତିରେ ବାରମ୍ବାର ପାଣି ମାଗିବାରୁ ବିରକ୍ତି ହୋଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ମାଆଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଅର୍ଥାତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ମାଆଙ୍କ ହତ୍ୟା ସଂପର୍କରେ କହିଥିଲା।

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ମାଆଙ୍କ ଶବକୁ ଜବତ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ମାନି ନ ଥିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଭାବେ ଚାକିରି କରନ୍ତି। ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ପୁଅକୁ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ବହୁ ପଚରାଉଚାରା କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ସତ କଥା କହିଥିଲା। ସେ କହିଥିଲା ଯେ ରାତିରେ ମାଆ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ। ରାତି ତମାମ କେବଳ ତାକୁ ପାଣି ମାଗୁଥିଲେ। ସେଥିଲାଗି ବିରକ୍ତି ହୋଇ ରାତି ମାଆଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ସ୍ବୀକାର କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

   Related Posts