Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ମା ସ୍ନେହଁରେ ବିଚ୍ଛେଦ ନାହିଁ : ତିନି ଦିନ ହେଲା ମଲାଛୁଆ କୋଳରୁ କାଢୁନି ମା’ ମାଙ୍କଡ଼

30/07/2020 at 1:47 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୩୦।୦୭: ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆଖିବୁଜିଛି ମାଙ୍କଡ଼ ଛୁଆଟି । ହେଲେ ମା’ର ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି । ୩ ଦିନ ହେଲା କୋଳରେ ଧରି କେନ୍ଦୁଝର, ବାଂଶପାଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଲୁଛି ମା’ ମାଙ୍କଡ଼ । ଯେ କେହିବି ଏ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖୁଛି ଆଖି ଛଳଛଳ କରିପକାଉଛି । କେହି କେହି ବି କହୁଛନ୍ତି, ମଣିଷ ରାସ୍ତାକଡ଼ ଅଳିଆ ଗଦାରେ ନିଜ ଜନ୍ମ କଲା ସନ୍ତାନକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଉଥିବାବେଳେ ମା’ମାଙ୍କଡ଼ଟି କେତେ ଉଦାର ।

ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ୩ଦିନ ହେଲା ଏହି ମାଙ୍କଡ଼ ତା କୋଳରେ ମୃତ ଶାବକକୁ ଧରି ବୁଲୁଛି । ରାସ୍ତା ଉପରେ, ଦୋକାନ ସାମନାରେ ଘୂରି ବୁଲୁଥିବା ମାଙ୍କଡ଼ ପାଖରୁ ମୃତ ଶାବକକୁ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ତା କୋଳରୁ ମୃତ ଶାବକକୁ ଛଡ଼ାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ବସୁଛି ଆଖିରୁ ଧାର ଧାର ଲୁହ ଗଡ଼ାଉଛି । ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ ନିକଟସ୍ଥ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କୌଣସି ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ମାଙ୍କଡ଼ ଛୁଆଟି ମରିଗଲା ପରେ ମା’ମାଙ୍କଡ଼ଟି ତା କୋଳରେ ଧରି ବୁଲୁଛି । ଦେଖଣାହାରୀ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଶୋକାତୁର ହୋଇପଡୁଥିବାବେଳେ ପାଟିରୁ ଆହା ପଦେ ବାହାରୁଛି ।

   Related Posts