Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ପ୍ରେମ ରାସ୍ତାରେ କଣ୍ଟା ସାଜିଲା ପୁଅ : ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ଦୁଇ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କଲା ମା’ !

30/10/2019 at 10:33 AM

ରାୟଗଡା ୩୦।୧୦:  ପ୍ରେମ ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ କଣ୍ଟା ସାଜିଥିବା ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କଲା ମା’ । ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅକୁ ପ୍ରେମିକ । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାୟଗଡା ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସମ୍ପୃକ୍ତ ମା’ ଓ ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯାଜପୁରର ଅଶୋକ ଦାସ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୀନା ଓ ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅ ସହ ଭୁବନେଶ୍ବର ନିଳାଦ୍ରୀବିହାରରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ଯାଜପୁର ବିଞ୍ଝାରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ପାର୍ଥସାରଥୀ ଧଳ ରାୟଗଡା ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ଅଧୀନ ନ୍ୟୁ-କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ଉମାଶଙ୍କର ସିନେମା ହଲ୍‌ ନିକଟରେ ରହୁଥିଲେ । ପାର୍ଥସାରଥୀ କୌଣସି କାମରେ ସେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ମୀନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପାର୍ଥ ଓ ମୀନା ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଇ ବସିଲେ । ମୀନା ବେଳେବେଳେ ପାର୍ଥକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ରାୟଗଡା ଯାଉଥିଲେ । ପାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆସୁଥିଲେ । ୨୦୧୭ରେ ଜୁନ୍‌ରେ ମୀନା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ପାର୍ଥ ଓ ମୀନା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ବାହା ହୋଇ ଏକାଠି ରହିବାକୁ । ହେଲେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାଜିଥିଲା ଦୁଇ ବର୍ଷର କୁନି ପୁଅ । ମୀନା ସ୍ବାମୀ ଅଶୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପୁଅକୁ ଛାଡି ରାୟଗଡା ଚାଲିଯିବେ ବୋଲି ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ଗତ ୨୪ ତାରିଖରେ ମୀନା ଘରୁ ଗୋଡ କାଢିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ରାୟଗଡା ନେଇଗଲେ । ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ପୁଅକୁ ଦେଖି ପାର୍ଥ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଟି ତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ରାଗରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପାର୍ଥ ଦୁଇ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ମୀନା କିଛି ପ୍ରତିବାଦ କରିନଥିଲେ । ପୁଅ ମରିଗଲା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ତାକୁ ରାୟଗଡା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ନେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଡାକ୍ତର ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । ଜେରା ବେଳେ ସବୁ କଥା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ସେପଟେ ୨୪ ତାରିଖ ଦିନ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅକୁ ନ ପାଇ ଅଶୋକ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ରାୟଗଡ଼ା ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ପୋଲିସ୍‌ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ଅଶୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲା । ଅଶୋକ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts