Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠୁ ପୁରୀରେ ‘ମୋ ଧାମ ମୋ ଗର୍ବ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ପ୍ରତି ଶନିବାର ଚାଲିବ ବଡଦାଣ୍ଡ ସେବା
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାରି ପୋଡିଦେଲେ ! ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ପୂଜା ଭୋଜି ଓ ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ବିଭିନ୍ନ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି
  • ||
  • ଶେରଗଡ : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୯୦ ଛେଳି ଜୀଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ
  • ||

ଭୟଙ୍କର ନାଗ ସାପ ସହ ଲଢେଇ କରି ମା କୁକୁର ବଂଚାଇଲା ଛୁଆଙ୍କୁ; ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ….

18/09/2018 at 7:01 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୮/୯ : ସାପ-କୁକୁର ଲଢ଼େଇ । ନିଜ ଛୁଆଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ସାପ ସହ ଲଢେଇ କଲା ମାଆ କୁକୁର । ମାଆ କୁକୁର ଯେତେ ହିଂସ୍ର ହେଉଥାଏ, ସାପ ସେତେ ଉଗ୍ର ହେଉଥାଏ । ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଚୋଟରେ ଦୁଇଟା ଛୁଆ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇଗଲେ । ଅନ୍ୟ ୫ଟି ଛୁଆଙ୍କୁ ମାଆ କୁକୁରଟି ବଞ୍ଚାଇଲା । ହେଲେ କାଲିଠାରୁ ତା ଆଖିରୁ ଲୁହ ଶୁଖୁନି, ଏଯାଏଁ କିଛି ଖାଇନି ମାଆ କୁକୁରଟି ।
ଚାଲିଛି ସାପ-କୁକୁର ଲଢ଼େଇ । ଛୁଆଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପ୍ରାଣମୂର୍ଚ୍ଛା ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛି ମାଆ କୁକୁର । ଆଉ ସାପ, ଫଁ ଫଁ କରି ଚୋଟ ମାରିବାକୁ ଉଦ୍ୟତ ହେଉଛି । ଦୁଇଟା ଛୁଆଙ୍କୁ ମାରି ସାରିଲାଣି । ପୁଣି ମାଆ କୁକୁର ମୁହଁକୁ ଚୋଟ ମାରିବାକୁ ଫଣା ଟେକି ଘନ ଘନ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛି । ଭଦ୍ରକ ସାତ ଭଉଣୀ ଅଞ୍ଚଳର ଅଧ୍ୟାପକ ବିଜୟ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ଘରେ ଗତରାତିରେ ଏମିତି ଚାଲିଥିଲା ସାପ-କୁକୁର ଲଢ଼େଇ ।
ଶିଡ଼ି ତଳେ ୭ଟି ଛୁଆ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା କୁକୁରଟି । କିନ୍ତୁ ଗତରାତିରେ ଗୋଟେ ତମ୍ପ ସାପ ପଶିଗଲା । ମାଆ କୁକୁରଟି ଯେତେ ଭୁକାଭୁକି କରି ସାପଟିକୁ ତଡ଼ିଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ, ସାପଟି ସେତେ ଉଗ୍ର ହେଉଥାଏ । ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଚୋଟରେ ଦୁଇଟି ଛୁଆ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇଗଲେ । ଆଉ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ନେକ୍ ହେଲ୍ପଲାଇନ୍ ସଦସ୍ୟ ପହଞ୍ଚି ସାପଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ।
ଆଖି ଫିଟି ନଥିବା ୭ଟି ଛୁଆରୁ ୨ଟି ଛୁଆ ମରିଗଲେ । ଭୁକାଭୁକି କରି ମାଆ କୁକୁର ୫ଟି ଛୁଆ ବଞ୍ଚାଇଲା । ହେଲେ ସେ ଦୁଇଟି ଛୁଆକୁ ଭୁଲିପାରୁନି । ମାଲିକ ଦୁଆର ମୁହଁରେ ବସି ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରାଉଛି । ଯେତେ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ବି ଖାଉନି ।

   Related Posts