Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଦୁର୍ବ୍ୟବହାରରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ମା-ଝିଅ ଆଇନ୍‌କୁ ହାତକୁ ନେଇଗଲେ: ଫୋନ୍‌ରେ ଖରାପ ଭାଷା କହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ

21/10/2020 at 5:33 PM

କୋଏମ୍ବାଟୁର ୨୧/୧୦: ରଙ୍ଗ ନମ୍ବର ଡାଏଲ୍‌ କରିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା। ପ୍ରଥମେ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବରରେ କଲ୍‌ ପରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ ମା ଓ ଝିଅ। ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି କୋଏମ୍ବାଟୁରରେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଘଟିଥିବା ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

୩୨ ବର୍ଷୀୟା ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମା’ ମଲିକାଙ୍କ ସହ ପେରିୟାର ନଗରରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଏକ ନମ୍ବରରେ କଲ୍‌ ଆସିଥିଲା। ଏହି କଲ୍‌ ଏନ ପେରିଆସାମି ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କରିଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ରଙ୍ଗ ନମ୍ବର କହି ଫୋନ ରଖିଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ  ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ପେରିଆସାମି ବାରମ୍ବାର କଲ୍‌ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷା କହିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ତେବେ ଏନେଇ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ପରେ ସେମାନେ ଲୋକଟିକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ଘରକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା। କଲ୍‌କୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ତାପରେ ମା-ଝିଅ ମିଶି ଲୋକଟିକୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିର୍ଧୁମ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ। ଲୋକଟିର ମୁହଁ, ଓଠ ଓ ଗୋଡ଼ରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆଖି ବୁଜିଥିଲା।

ମୃତକକୁ ଠିକଣା ଜାଗାରେ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ମା-ଝିଅ ମୃତଦେହକୁ ବାନ୍ଧି ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ରେଳ ଲାଇନ୍‌​‌ରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଦେଖଣାହାରୀ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କର୍ମଦା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ମଲିକାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts