Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି -ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମାଆର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

9/09/2019 at 6:17 PM

କଳାହାଣ୍ଡି୯।୯ – ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି । ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା ପରେ ମା’ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । କଳାହାଣ୍ଡି ସିଂଗଝରଣ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ।  ସ୍ୱାମୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହର ପ୍ରତିବାଦରେ  ମହିଳା ଜଣକ ଏଭଳି ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ ।

ସ୍ୱାମୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହକୁ ବିରୋଧ । ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା ପରେ ରେଳ ଲାଇନକୁ ଯାଇ ମା’ର ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ରକ୍ତ ଜୁଡ଼ୁବୁଡ଼ୁ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର ।  କଳାହାଣ୍ଡି ସିଂଗଝରଣରେ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା । ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ବିମଳା ମାଝୀ । ମୃତ ଦୁଇ ଶିଶୁ ହେଲେ ୪ ବର୍ଷର ରବୀନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ ଏବଂ ୬ ବର୍ଷର ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ମାଝୀ । ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ସ୍ୱାମୀ ଲିଙ୍ଗା ମାଝୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ବିମଳା । ଦିତୀୟ ପତ୍ନୀ ସହ ନୂଆ ଖାଇ ବି ପାଳିଥିଲେ ଲିଙ୍ଗା । ଏକଥା ଜାଣିବା ପରେ ଚରମ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ବିମଳା ।

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପରେ ଭବାନୀପାଟଣାରେ ରହୁଥିଲେ । ଲିଙ୍ଗାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରି ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ବିମଳା । ଭବାନୀପାଟଣା ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।ଖୋଦ୍ ଏସପି ଘଟମାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି । ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟକୁ ବି ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି । 

ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ପାଇଁ ଯାଇଛି ତିନି ତିନୋଟି ଜୀବନ । ପୁରା ଘଟଣା ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇଦେଇଛି  ।

   Related Posts