Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ବାପାଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ବିତିଲାଣି ୨୦ବର୍ଷ କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ମିଳିନି ଦଣ୍ଡ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ୮ ମାସ ହେଲା ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ମା’ ଓ ଝିଅ

18/09/2019 at 5:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮।୯: ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜରାସ୍ତାରେ ୮ ମାସ ହେଲାଣି ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ମା’ ଓ ଝିଅ।  ବାପାଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବିତିଲାଣି କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିନି । ଏମାନଙ୍କ ଘର କଳାହାଣ୍ଡି  ଭବନୀପାଟଣାରେ । ଦିଲ୍ଲୀରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରୁଛନ୍ତି ରୁକଶାନା ବାନୋ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା’ ଶାହିଦା ବେଗମ। 

ଅନ୍ୟ ଜାତିର ଅବଦୁଲ ହବିବଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରି କୁମୁଦିନିରୁ ଶାହିଦା ପାଲଟି ଥିଲେ । ସମସ୍ତ ରୀତି ନୀତି ସହ। ଯାହାର ନିକାହନାମା ମଧ୍ୟ ରହିଛି ତାଙ୍କ ପାଖରେ। କିନ୍ତୁ ୩ ଟି ସନ୍ତାନ ପରେ ଅବଦୁଲର ୩ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଜମିବାଡି ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଶାହିଦା।

ଓଡିଶାରେ କାହାଠୁ ନ୍ୟାୟ ନମିଳିବା ପରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରି ଦିଲ୍ଲୀରେ ଘୁରିବୁଲୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ନ୍ୟାୟ ଅପେକ୍ଷାରେ। ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ରେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ କହିଛନ୍ତି  ନିଜ କରୁଣ କାହାଣୀ । ଯାହା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି ସିଷ୍ଟମ ଉପରେ।

   Related Posts