Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରୋଗୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ରିକେଟ ବଲ୍ ଭଳି ବ୍ଲାକ୍ ଫଙ୍ଗସ୍, ଆଇଜିଆଇଏମଏସରେ ଅପରେସନ କରି ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ୧୬ରୁ ଖୋଲିବ ସମସ୍ତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କୀର୍ତ୍ତିରାଜି, କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମାନିବାକୁ ASI ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଅପରାଧୀ ତପୁ ଓରଫ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସ ଗିରଫ

27/12/2018 at 7:41 PM

କଟକ୨୭|୧୨: ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଅପରାଧୀ ତପୁ ଓରଫ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସ ଗିରଫ । ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖି ତପୁକୁ ପୋଲିସ ଜେରା କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଘନ ଘନ ଚଢାଉ କରୁଛି । ତାଠୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ବନ୍ଧୁକ, ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ତପୁ ନାଁରେ ଜଗତସିଂପୁର ଓ କଟକରେ ପ୍ରାୟ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ସଂଗୀନ ମାମଲା ରହିଛି ।

ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ତପୁ ଓରଫ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲାଣି କଟକ ପୋଲିସ ପାଇଁ ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଥିଲା ତପୁକଥା କଥାକେ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଚଳାଇଥିଲା ଆତଙ୍କରାଜ । ସତେ ଯେମିତି ଗୁଳି ଫୁଟାଇବା ତା ପାଇଁ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା ସଉକ । ନିକଟରେ ଏକ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜିରେ ବି ଖୁସିରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ସେ । ପୂର୍ବରୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ତପୁ ଧଳସାମନ୍ତ ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ କଟକ ଚାଲି ଆସିଥିଲା । ଗତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ ହୋଲି ଖେଳ ସମୟରେ ପ୍ରତାପନଗରୀ ଧାକୁଲେଇ ପୀଠରେ ଗୁଳି ମାଡ କରିଥିଲେ ତପୁ ଆଣ୍ଡ କୋ । ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ତିନି ଜଣ ଗୁରତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିଦିନଠାରୁ କଟକ ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ତପୁ । ଆଉ କଟକ ପୋଲିସ ପାଇଁ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା ମୋଷ୍ଟ ଓ୍ବାଣ୍ଟେଡ ।

ତପୁକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଭାଇଜାଗ ଓ ବେଙ୍ଗଳୁରୁରେ ରେଡ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସାତିର ଦିମାକ ତପୁ ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୁଳି ଦେଇ ଖସିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସୋମବାର ରାତିରେ ତପୁକୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗଣମାଧ୍ୟମଠୁ ଦୂରରେ ରଖି ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖି ତପୁକୁ ମାରାଥନ୍ ଜେରା କରୁଛି କଟକ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ । ସେହି ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍ କରୁଛି । ତା ନିକଟରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ବନ୍ଧୁକ, ଗୁଳି, ମୋବାଇଲ୍ ଓ ସିମ୍ କାର୍ଡ ଜବତ କରିଛି । ପୋଲିସ ରେକର୍ଡ ଅନୁସାରେ କଟକ ଓ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ୪୦ ରୁ ଅଧିକ ସଙ୍ଗାନ ମାମଲା ରହିଛି ।   

   Related Posts