Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ନିଆଳି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନାଳକୁ ଖସିପଡିଲା ଟ୍ରକ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଆଇଟମ୍‌ ଗାର୍ଲ ହୋଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ

23/08/2019 at 12:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୩|୮: ବଲିଉଡରେ ଆଇଟମ୍‌ ଗାର୍ଲଙ୍କ ଡିମାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମରେ ଆଇଟମ୍‌ ଡାନ୍ସର ଜଲୱା ପାଇଁ ଗୀତ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥାଏ। କେବେ କେବେ ଫିଲ୍ମ ଧମାଲ ନକଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ଆଇଟମ୍‌ ଡାନ୍ସ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଆଇଟମ୍‌ ଗାର୍ଲଙ୍କ ଉପରେ ପକାନ୍ତୁ ନଜର।

୧- ସନୀ ଲିୟନୀ- ସନ୍ନୀ, କରନଜୀତ କୌର ଭୋରା ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତା।ନିଜର ଆଇଟମ୍‌ ସଙ୍ଗ ଦ୍ବାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାନ୍ତି ବଲିଉଡରେ ଏହି ହଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ।ତାଙ୍କ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ପାଇଁ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦେଖି କୁହନ୍ତି ଯେ, ସନ୍ନୀ କେବଳ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ପାଇଁ ହିଁ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି।ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡନେସ ପାଇଁ ପାଗଳ।ଯେକୌଣସି ଫିଲ୍ମର ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରିବା ପାଇଁ ସେ ୫-୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

୨- ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା- ଉଭୟ ବଲିଉଡ ଓ ହଲିଉଡର ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଏବେ ବିଦେଶରେ ନିଜ ଜଲୱା ଦେଖାଉଛନ୍ତି।ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରିଛନ୍ତି। ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ୩-୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

୩- କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ- ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ନିଜ ଅଭିନୟଠୁ କମ୍‌ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ପାଇଁ ହିଟ୍‌ ହୁଅନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌, ଡାନ୍ସ, ଫିଗର, ଷ୍ଟଣ୍ଟ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହେ।କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଗୀତ ଚିକ୍‌ନୀ ଚମେଲି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମନଲୋଭା ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ। ଏଥିରେ ସେ ନିଜ ବେଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରିବା ପାଇଁ ସେ ୩-୪ କୋଟି ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି।    

୪- ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ- ବଲିଉଡର ଚର୍ଚ୍ଚିତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ୧୦୦କୋଟି କ୍ଲବରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସଫଳ ହେବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଲେ ଦୀପିକା।ଦୀପିକା ଲଗାତାର ବଲିଉଡକୁ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ଅଧିକ ଆୟ ମଧ୍ୟ କରେ।ଦୀପିକା ଅଧିକ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରନ୍ତି ନାହିଁ।ତଥାପି ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କଲେ ସେ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

୫- ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ଫର୍ଣ୍ଣାନ୍‌ଣ୍ଡିଜ- ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗରେ ନଜର ଆସିନାହାନ୍ତି। ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ବାଗୀ-୨ରେ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ୧୨୩ ପାଇଁ ଜାକ୍‌ଲିନ୍‌ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥିଲେ।   
୬- ମଲାଇକା ଅରୋଡା- ଆଜିକାଲି ମଲାଇକା ଅରୋଡା ଅଧିକାଂଶ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗରେ ନଜର ଆସୁନାହାନ୍ତି। ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ କରୁଥିଲେ ପ୍ରତି ଗୀତ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।ଫିଗର ଓ ଫିଟ୍‌ନେସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ମଲାଇକାଙ୍କ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।
୭- ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା- ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ଅଧିକ ହିଟ୍‌ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରତି ଗୀତ ପାଇଁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଆଇଟମ୍‌ ସଂଗ ସାରା ଜମାନା ହସିନୋଁ କା ଦିୱାନା ବହୁତ ଅଧିକ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା।   

   Related Posts