Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ବାଇକ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା ମାଙ୍କଡ଼, ପଡିଗଲେ ସମସ୍ତେ, ୪ ଗୁରୁତର

21/05/2020 at 8:16 PM

ନୀଳଗିରି, ୨୧|୦୫: ବାଇକ ଆଗକୁ ଡେଇଁଲା ମାଙ୍କଡ଼ । ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣେ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ସହ ୪ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

କିଛିଦିନ ଧରି ସ୍ଵର୍ଣଚୁଡ଼ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରୁ କିଛି ମାଙ୍କଡ଼ ବେଗୁନିଆ, ସିଙ୍ଗିରୀ, ପୁନଦାଳ, ରାଧାକିଶୋରପୁର, ନରସିଂହପୁର ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ପାତ କରୁଛନ୍ତି। ବ୍ୟାପକ ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରିବା ସହ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଦୌଡ଼ି ବୁଲିବାରୁ ପଥଚାରୀ ଓ ବାଇକ ଆରୋହୀ ମାନେ ଯାତାୟାତ କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଆଜି ତିନଦେଶ ଗ୍ରାମର ସନ୍ତୋଷ ମହାପାତ୍ର ତାଙ୍କ ବାଇକରେ  କାଂଶ ଅଂଚଳରେ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ କାମସାରି ପୁରୁଣାଗାଁ ଅଂଚଳର ସୁମତି ନାୟକଙ୍କ ସହ ତୁଳସୀ ନାୟକ ଓ ତାଙ୍କର ୯ ମାସର ଶିଶୁକନ୍ୟା ଆନିସାକୁ ବସାଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ହଠାତ ଏକ ମାଙ୍କଡ଼ ବାଇକ ଆଗକୁ ଡିଆଁ ମାରିଦେବାରୁ ସେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କଚାଡି ପଡ଼ିଥିଲେ। ଫଳରେ ଚାରିଜଣ  ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ନୀଳଗିରି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି।ତେବେ ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସହାୟତା ଦେବାକୁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହୋଇଛି।

   Related Posts