Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଯିବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ; ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ

23/01/2019 at 2:32 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୩/୧ : ସୁଖ ଦୁଃଖ ଯେମିତି ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଯିବା ଆସିବା କରିଥାଏ ଠିକ ସେମିତି ଧନ ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଆସିଥାଏ ଓ ଯାଇଥାଏ | ଧନସମ୍ପତ୍ତି ଆଜି ଅଛି ତ କାଲିକି ନଥିବ | ଦୁଃଖ ଆଜି ଅଛି ତ କାଲିକି ନଥିବ | ଏମିତି ଭାବେ ଚାଲିଥାଏ ଜୀବନ | ଏମିତି ଦୁଃଖ ସୁଖ ଦେଇ ସଂଘର୍ଷ କରିଚାଲିଥାଏ ମଣିଷ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଧନସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହଠାତ ଉଭେଇ ଯାଏ ସେତେବେଳେ ମଣିଷକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ | ବେଶୀ କଷ୍ଟ ଆଉ ଦୁଃଖ ସେତେବେଳେ ଲାଗେ ଯେତେବେଳେ ଆମ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପତ୍ତି ଆମ ହାତରୁ ଚାଲି ଯାଇଥାଏ |

ଏମିତି କିଛି ସ୍ଥିତି ଆସନ୍ତା ଦିନରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ରାଶି ସହ ଜଡିତ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ନିକଟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଯାହାଫଳରେ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେଖା ବଦଳିଯିବ | ଏମାନେ ବହୁତ ଦୁଃଖର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୋହଲିଯିବ | ଏମାନେ ନିଜ ଧନସମ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ରଖିବା ଉଚିତ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଯେଉଁମାନେ ଆସନ୍ତା ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ :  

ବୃଷ – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ପାଖରେ ଯେତିକି ଜମା ଧନ ଅଛି ସେ ଗାୟବ ହୋଇଯିବାର ଆଶଂକା ରହିଛି | ଏମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କେହି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ହିଁ  ଵିଶ୍ଵାସଘାତ କରିବେ | ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସେଥିପାଇଁ କାହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୁକ୍ରବାର ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପାଖରେ ଘିଅ ଦୀପ ଜଳାନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ମାଙ୍କ ନାଁରେ ବ୍ରତ ମଧ୍ୟ ପାଳନ କରନ୍ତୁ | ଏଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଫଳ ମିଳିବ |

ସିଂହ – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଠାରୁ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚାଲିଯିବାର ଯୋଗ ଦେଖାଦେଉଛି | କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଉପରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଖରାପ ନଜର ପଡିଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ଅନେକ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ୍ଦ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲୋକଙ୍କ ନଜରରୁ ଦୁରେଇ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶତ୍ରୁ ଠାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପାଖରେ ଏକ ମୁଦ୍ରା ରଖି ତ’ଉପରେ ପୂଜା ଗୁଆ ରଖିବେ | ଏହାପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଳତି କରିବେ | ଏହାପରେ ସେହି ମୁଦ୍ରା ଏବଂ ଗୁଆକୁ ଘରର ଟ୍ରେଜେରିରେ ରଖିଦେବେ | ଏହା କରିବ ସ୍ୱର ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବ ଏବଂ ଶତ୍ରୁର ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବନାହିଁ |

ତୁଳା – ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ନିଜର କୌଣସି ବହୁମୂଲ୍ୟ ଜିନିଷ ହରେଇ ପାରନ୍ତି | ନିଜର ବହୁମୂଲ୍ୟ ଜିନିଷର ସୁରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଏହାଛଡା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଚୋରି, ଡକାୟତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ବିପଦ ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ବଂଚିବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଗୁଡ ରୁଟି ଗାଈଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବେ | ଏହାସହ ମନ୍ଦିରରେ ଦାନ କଲେ ମଧ୍ୟ ବିପଦ ଅନେକ ମାତ୍ରାରେ ଟଳିଯିବ |  

   Related Posts