Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଥାନାରେ ଏତଲା

8/03/2020 at 6:36 PM

କନ୍ଧମାଳ ୦୮।୦୩ : ନିଶା ଦେଇ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ଅଭିଯୋଗ । କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାରଖମା ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଘଟଣା । ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ପରେ ସ୍ବାମୀ ଶୃଣ୍ଡି ଦିଗାଲଙ୍କୁ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା । ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଶୃଣ୍ଡିଙ୍କୁ ବାରଖମା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ଦିନ ସ୍ବାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଏମଜିଏନଆରଇଜିଏସ ବାବଦ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନିଜ ଗାଁ ଦୁଲୁକିଆକୁ ଯାଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ହଠାତ୍‌ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ବାଇକରେ ଆସି ଶୃଣ୍ଡି ଦିଗାଲଙ୍କୁ ବାଇକରେ ବସାଇ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ବାଟରେ କୌଣସି ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ଦେଇ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଥିବା ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ।

ତେବେ ଟଙ୍କା  ନେବା ସହ ଶୃଣ୍ଡି ଦିଗାଲଙ୍କୁ ରାସ୍ତା କଡରେ ପକାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ  ଦୁର୍ବୃତ। ସ୍ବାମୀକୁ ନପାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ସଙ୍ଗିତା ଦିଗାଲ ଖୋଜି ଖୋଜି ରାସ୍ତାରେ ଯିବା ବେଳେ ଅରାବାଲି ଛକ ଠାରେ ରାତିରେ ରାସ୍ତାକଡରେ ସ୍ବାମୀ ଶୃଣ୍ଡି ଦିଗାଲ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବାରଖମା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତି କରିଥିଲେ । ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଫୁଲବାଣୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି। lେବେ ବାରଖମା ଫାଣ୍ଡିରେ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ ସଙ୍ଗୀତା ଦିଗାଲ । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts