Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିନା ଛୁଞ୍ଚିରେ ଟିକା ନେବେ ଶିଶୁ, ଦୁଇଟି ଡୋଜ୍ ନେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ପ୍ରାତଃ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ହାତୀ ହାବୁଡରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

‘ଦେବୋଁ କେ ଦେବ ମହାଦେବ’ ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରାଇନା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ

23/04/2021 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୦୪: ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଅନେକ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭାଇରସ୍ ଅଧୀନରେ ଆସିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ଦେବୋଁ କେ ଦେବ ମହାଦେବ’ର ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରାଇନା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଡ୍ରିପ୍ ଲଗାହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

ମୋହିତ ରାଇନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବାହାରେ ଏବଂ ଭିତରକୁ ଦେଖେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରେ । ମୋ ବାପା ସର୍ବଦା କୁହନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାର୍ଥନା ଯାଦୁ ପରି କାମ କରେ । ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ମାନବିକତା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ । ଗତ ସପ୍ତାହରେ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ମୁଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷିତ ହାତରେ ଅଛି, ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ଗତ ମାସରୁ ରହିଆସିଛି ।

ମୋହିତଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି । ଦିଆ ମିର୍ଜା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଅ । ଅନେକ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଭଲହେବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା । ‘ ମୋହିତଙ୍କ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି – “ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୁଅ ଭାଇ, ମହାଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହେଉ ।” ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଚାରୁଥିଲି। କାରଣ ସେଟରେ କିଛି ଲୋକ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋହିତ ଭଲ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଭଲ ନାହଁ । ଶୀଘ୍ର ଭଲ ହୋଇଯାଅ ।’

ମୋହିତ ରାଇନାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଏ ଭାଇରାଲ୍ ୱେଡିଂ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମିସେସ୍ ସିରିଏଲ କିଲର’ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ୨୦୨୦ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ‘ଶିଦ୍ଦତ’ ।

   Related Posts