Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

ଛେଳିଗଡରେ ଦୁଇଭଉଣୀଙ୍କ ଏକାବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛର କାରଣ କଣ? ପଢନ୍ତୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ

29/09/2018 at 6:21 PM

ମୋହନା୨୯|୯: ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ଆର .ଉଦୟଗିରି ଛେଳିଗଡ ଗାଁରେ ଅଘଟଣ । କୂଅ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତଦେହ । ଛେଳିଗଡ ଗାଁର ପ୍ରମୋଦ ଆଚାରୀଙ୍କ ଝିଅ ସ୍ବପ୍ନା ଏବଂ କିରଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ବାଡ଼ି କୂଅରୁ ମିଳିଛି । ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ନା ପ୍ରେମଜନିତ କାରଣରୁ ଏଭଳି ଅପମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି, ତାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ପୋଲିସ୍ ।

ଏକା ସଙ୍ଗେ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ କଣ ? ପ୍ରମୋଦଙ୍କର ୫ଝିଅ ଓ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ମୃତ ଝିଅ ଅବିବାହିତ ପୂର୍ବରୁ ୩ ଝିଅ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତିମୃତ ସାନ ମଝିଆ ଝିଅ ସ୍ବପ୍ନାର ବାହାଘର କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ଏପରିକି ନିର୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ସରିଥିଲା । ତେବେ ହଠାତ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଯିବାତ୍ମହତ୍ୟାକାରଣ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ମାଆ ଆଉ ବଡ଼ ଭଉଣୀକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଭଲ ପାଉଥିବା ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ତା ସହ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସ୍ବପ୍ନାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପଛରେ ପ୍ରମୋଦଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ଗଣେଶ ସାହୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ । ଜି. ଉଦୟଗିର ଥାନା ପୋଲିସ୍ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାରକରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପଠାଇଛି । ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି କହିଛି ପୋଲିସ୍ ।

ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ,ଏକାସଙ୍ଗେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ପ୍ରକୃତ ରହସ୍ୟ କଣ ହୋଇପାରେ ? ପାରିବାରିକ ଅଶାନ୍ତି ନା ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଯିବା ଏହାକାରଣ ? ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛରେ ପ୍ରେମଜନିତ କାରଣ ଲୁଚି ରହିଛି ?

   Related Posts