Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ହିଂସା : ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷୀର ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ନିଜେ ଶବ ହୋଇ ଫେରିଲେ ଇରଫାନ୍

1/03/2020 at 12:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧।୩: ଦିଲ୍ଲୀ ଜାଫରାବାଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛୁଆଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷୀର ଆଣିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଇରଫାନ୍ । ହେଲେ ନିଜେ ଶବ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ । ହିଂସାକାଣ୍ଡ ପରେ ଶନିବାର ଦିନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବର୍ଷା ହୋଇଥିଲା । ତିନି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘରକୁ ଆସିଛି । ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ କହିଥିଲା ଯେ, ଯଦି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ କରତାରନଗର ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନିଆଯାଏ ତେବେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ବଢିପାରେ । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ତିନି ଦିନ ପରେ ଘରକୁ ଆଣାଯାଇଛି ।  

ଦିଲ୍ଲୀ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ମହମ୍ମଦ ଇରଫାନ୍ଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ୨୭ବର୍ଷ । ସେ ମଜୁରୀ କାମ କରିବା ସହ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ୍ ପାଇଁ କପଡା କାଟିବାର କାମ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ବାପା, ମା, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଉମାନପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ୨୬ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷୀର ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ବିଦ୍ରୋହକାରୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ବୁଧବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘରଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ମିଟର ଦୂରରେ ମିଳିଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଦଳାଯିବା ସହ କଟାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଫାଟିଯାଇଥିଲା । ଇରଫାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ସେହିଦିନ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମାତ୍ର ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଛାଡିନଥିଲା । ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ବହୁ ବୁଝାସୁଝା ପରେ ତିନ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘରକୁ ଆସିଲେ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ମୃତଦେହ ଘରକୁ ଛାଡୁନଥିଲା ପୋଲିସ ।

   Related Posts