Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

କୋହଲୀଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଛନ୍ତି ଏହି ଇଂଲିସ ବୋଲର, କହିଲେ ବର୍ମିଂହମରେ ମୁଁ ଆଉଟ୍ କରିବି ବିରାଟଙ୍କୁ

29/06/2019 at 6:45 PM

ମଞ୍ଚେଷ୍ଟର:  ଏବେ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଆଇସିସି ୱାର୍ଲଡ କପ୍ ୨୦୧୯। ରବିବାର ବର୍ମିଂହମ ଏଜବେଷ୍ଟନରେ ହେବ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ମହାମୁକାବିଲା। ଏଣୁ ମ୍ୟାଚ୍ କୁ ନେଇ ଏବେ ଉଭୟ ଟିମ୍ ର ଖେଳାଳି ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହୀ ହୋଇଉଠିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଗାର୍ଡିଆନ ବ୍ଲଗରରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବୋଲର ମୋଇନ୍ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ମୋଇନ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ ୱିକେଟ୍ ନେବାକୁ ବ୍ଲଗରରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ  ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତକୁ ହରାଇ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମନବଳ ଭାଙ୍ଗିବା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେବ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। 

ମୋଇନ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଲଗାତାର ଜିତ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ କୁ ଏବେ ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତି ପକାଉଛି।  ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ହାର ବିରାଟଙ୍କ ଟିମ୍କୁ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟାଇଟଲ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ଦୂରେଇ ଦେବ। ନିଜ ଦେଶରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର, ହେଲେ ହାରିଲେ ସେମାନଙ୍କର ଯେପରି ସମାଲୋଚନା ହୁଏ ତାହା ଅନ୍ୟ କେଉଁଦେଶରେ ହୁଏନି। ଏଣୁ ଏବେ ଗୋଟିଏ ପରାଜୟ ହିଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟାଇଟଲରୁ ଦୂରେଇବାରେ ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମୋଇନ୍।

ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ୍ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ମୋଇନ ଅଲ୍ଲୀ ସବୁ ଫର୍ମାଟ  କ୍ରିକେଟରେ ବିରାଟଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ ଥର ଆଉଟ୍ କରିଛନ୍ତି। କେତେକ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ବିରାଟଙ୍କୁ ମୁସ୍କିଲରେ ପକାଇବାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଣୁ ବର୍ମିଂହମ ମୁକାବିଲା ଉଭୟ ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଏବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେ କରାଯାଉଛି। ଯଦି ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଆୟୋଜକ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିଜୟୀ ହୁଏ ସେମିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ରଖିଥିବା ଆଶା ସାକାର କରିବ। ସେହିପରି ଲଗାତାର ଜିତି ଚାଲିଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ରୁ ସିଧା ସେମିକୁ ଟିକେଟ୍ ପାଇବ। ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ଟିରୁ ୫ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ସବୁ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି।

   Related Posts