Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

‘‘ହାଇଡ୍ରୋକ୍ସିକ୍ଲୋରୋକୁଇନ୍ ରପ୍ତାନୀ ଉପରେ କଟକଣା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ମୋଦୀଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କମାଇବ ’’- ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ୍ ସ୍ବାମୀ

15/04/2020 at 6:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୪: ବିଜେପି ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ୍ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ -୧୯ ମୁକାବିଲା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ହାଇଡ୍ରୋକ୍ସିକ୍ଲୋରୋକୁଇନ୍ ରପ୍ତାନି ଉପରେ ଭାରତର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆଂଶିକ ହଟାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଧମକ ସାମ୍ନାରେ ଭାରତ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିପାରେ ଏବଂ ସମ୍ଭବତଃ ଏହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିରାଟ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ସଙ୍ଗମ (ଭିଏଚଏସ) ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଲାଇଭ ଅଧିବେଶନରେ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ରମ୍ପ ଭାରତ ଏବଂ ଭାରତ ପଛରେ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହା ହେଉଛି ଦେଶର ପ୍ରଭାବ।

ଏପ୍ରିଲ ୬ତାରିଖରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଟ୍ରମ୍ପ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଭାରତ ହାଇଡ୍ରୋକ୍ସିକ୍ଲୋରୋକୁଇନ୍ ରପ୍ତାନି କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ପ୍ରତ୍ୟାକ୍ରମଣପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଏପ୍ରିଲ ୬ରେ ନିଜେ ଡ୍ରଗ୍ସ ରପ୍ତାନି ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ମୋଦୀ ସରକାର ଆଂଶିକଭାବେ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରପ୍ତାନି ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଭାରତ ସେହି ଆଦେଶ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ମୌଖିକ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ଦେଶଗୁଡିକ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ସେମାନେ ତାହା ପାଇବେ ଏବଂ ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ମିଳିବ ବୋଲି ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts