Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ଜାନୁଆରୀ ୫ରେ ଜମିବ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି : ମୋଦି ଆସିବେ ବାରିପଦା ଆଉ ନବୀନ ଯିବେ ପୁରୀ

2/01/2019 at 6:32 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨|୧: ଜାନୁଆରୀ ୫ରେ ଜମିବ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି । ମୋଦି ଆସିବେ ବାରିପଦା ଆଉ ନବୀନ ଯିବେ ପୁରୀ। ଏଥର ମୋଦି ନବୀନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରତି ଟିକେ କଡା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ରଖିବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ନବୀନ ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଓ ମୋବାଇଲ ଦେଇ ମହିଳା ଭୋଟରଙ୍କ ମନ ମୋହିବେ ।…

ବାଜିବ ୫ର ପଞ୍ଚ୍‌ । କିଏ କାହାକୁ କେମିତି ମାରିବ ପଞ୍ଚ୍। ସରଗରମ ହେଲାଣି ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି । ୫ ତାରିଖରେ ମୋଦି ଆସୁଛନ୍ତି ବାରିପଦା । ୫ ତାରିଖ ଦିନ ନବୀନ ଯିବେ ପୁରୀ। ଚାଲିବ ଆଟାକ୍‌ ଓ କାଉଣ୍ଟର ଆଟାକ୍ ।

ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ମୋଦି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଆସି ନବୀନ ସରକାରଙ୍କୁ ତେରଛା ବାଣ ମାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ନବୀନ ସିଧା ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ । ତେଣୁ ଏଥର ହେବ ଜୋରଦାର ଲଢ଼େଇ । ନବୀନ ସରକାରଙ୍କ ଆଡକୁ ସିଧା କରିପାରନ୍ତି ଟାର୍ଗେଟ।

ସେପଟେ ମୋଦିଙ୍କ ବାରିପଦା ଗସ୍ତକୁ କାଉଣ୍ଟର କରିବାକୁ ପୁରୀରେ ମହିଳା ସ୍ବୟଂସହାୟିକା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗ ଦେବେ ନବୀନ। ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଓ ମୋବାଇଇଲ ବାଣ୍ଟିବେ ।  

ବାରିପଦାରେ ମୋଦି ହରିପୁରଗଡ଼ର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଓ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ । ବାଲେଶ୍ବର-ହଳଦିଆ-ଦୁର୍ଗାପୁର ପାଇପଲାଇନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ। ଏହାପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଦଳୀୟ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ମୋଦିଙ୍କ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ବିଜେପି ବାଟରେ ବ୍ରେକ୍ ଦେବାକୁ ବିଜେଡି କାଉଣ୍ଟର ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି ଆପଣେଇଛି । ରେଳମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ମୟୂରଭଞ୍ଜର ରେଳପଥର ବିକାଶ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ନବୀନ। ତେଣୁ ମୋଦି ଏଠାରେ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିବେ କି ନାହିଁ ତା ଉପରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବାସୀ ସତର୍କ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିଛନ୍ତି।

ସରକାରୀଦଳ କଡା ମୁକାବିଲାର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବିରୋଧି ବି କ୍ଷମତା ହାସଲର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଲେଣି । ତେଣୁ ଯିଏ ନକଆଉଟ ପଞ୍ଚ ମାରିବ ରିଙ୍ଗରେ ସେ ହିଁ ହେବ ବିଜେତା। 

   Related Posts