Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲା ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||

‘ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ’କୁ ଅଦ୍ଭୁତପୂର୍ବ ଭାବେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଦେଶବାସୀ, ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

22/03/2020 at 4:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୨|୦୩:   କରୋନା ବିରୋଧରେ ଦେଶବାସୀ ରବିବାର ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଅପିଲକୁ ଦେଶବାସୀ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ କରୋନା ମୁକାବିଲା ଦିଗରେ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ବଢାଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ମୋଦୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ମୋଦୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦେଶବାସୀ ଏକାଠି ହୋଇ କରୋନାର ମୁକାବିଲା କରିବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଆମେ କରୋନା ବିରୋଧରେ ଯୁଦ୍ଧ କରିବା ବୋଲି ସେ ଆହ୍ୱାନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହାସହ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଘରେ ରହି ବାହାରକୁ ନବାହାରି ଥିବାରୁ ମୋଦୀ ଜନତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ରିଟ୍ୱିଟ କରି କିପରି ରାସ୍ତାଘାଟ ଶୁନଶାନ ହୋଇପଡିଛି ତାହା ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି। ଏହାସହ ଯେଉଁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ପାଳନ କରି ଘରୁ ବାହାରି ନାହାଁନ୍ତି ମୋଦୀ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୃତଜ୍ଞତା ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଜି ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇଛନ୍ତି। ଘରେ ରହି ଟିଭି ଦେଖିବାର ମଜା ନେବା ସହ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖାଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୧୪ ଘଂଟାର ଏହି ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ ରାତି ୯ଟାରେ ସରିବ। ଏହା ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts