Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ଅରୁଣ ସିଂ କହିଲେ ଏମିତି କିଛି କଥା …..ବିଜେଡି କଲା କାଉଣ୍ଟର

6/10/2018 at 12:58 PM

୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏମିତି ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚା ପୁଣି ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ବିଜେପିର ଓଡିଶା ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂ ସେଥିରେ ଘିଅ ଢାଳିଛନ୍ତି | ଓଡିଶାର ଲୋକ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏକଥା ପ୍ରମାଣିତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ନିକଟରେ ଏକ ଜାତୀୟ ଚାନେଲ ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ସର୍ଭେ ଏହି ଇଙ୍ଗିତ ଦେଇସାରିଛି | ତେବେ ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ବିଜେପି ସଂସଦୀୟ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ | ତାଛଡା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜେ ଏ ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ବୋଲି ଆଜି ଅରୁଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି | ଜାତୀୟ ଚାନେଲର ସର୍ଭେରେ ଉତ୍ସାହିତ ଅରୁଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୯ରେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଏକାକୀ ସରକାର ଗଠନ କରିବ | ମିଶନ ୧୨୦ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳ ହେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିଜେଡି ସରକାର ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଫଳ ହୋଇସାରିଛି | ଏକଥା ଲୋକ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିସାରିଲେଣି | ତେଣୁ ୨୦୧୯ରେ ନବୀନଙ୍କୁ ଲୋକେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଦେବାରେ ଏ ସରକାର ବିଫଳ ହୋଇଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଶିକ୍ଷକ ମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଛନ୍ତି | ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି କି ଔଷଧ ନାହିଁ ବୋଲି ଅରୁଣ ସିନ୍ମଗହ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି |

ଅପରପକ୍ଷରେ ଅରୁଣ ସିଂଙ୍କ ଏହି ବକ୍ତବ୍ୟର ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି ବିଜେଡିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅମର ଶତପଥୀ | ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପୁରୀରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅମର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ | ସେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ କି ନାହିଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସଂସଦୀୟ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉ ତାପରେ ଦେଖାଯିବ | ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ସଫଳ ହେବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନକୁ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଜେପି କେତେ ସଫଳ ହେବ ତାହା ଜଣାପଡୁଛି | ଗୋରଖପୁରରେ ବିଜେପିର ପରାଜୟ କାହିଁକି ହେଲା ସେନେଇ ବିଜେପି ପ୍ରଥମେ ଜବ ରଖୁ ବୋଲି ଅମର କହିଛନ୍ତି | ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଫେଲ ମାରିଚି | ଏପରିକି ନିକଟ ଅତୀତରେ ରାଜ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଦୟନୀୟ ଭାବେ ହାରିଥିବା କଥା ଅମର ଉଠାଇଛନ୍ତି |

 

   Related Posts