Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ମୋଦୀ ଜୀ କ’ଣ ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଭୁଲି ଗଲେ, କି ତାହା ବି ଜୁମଲା ଥିଲା, ୫ ଯବାନଙ୍କ ସହିଦ ଘଟଣାରେ ସିବଲଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍

11/10/2021 at 5:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧।୧୦: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୫ ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ କେନ୍ଦ୍ରର ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛି। କଂଗ୍ରେସ ନେତା କପିଲ ସିବଲ କହିଛନ୍ତି, ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦ ଜାରି ରହିଛି। ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରାଯାଉଛି। ସେପଟେ ସରକାର ନିରବ ରହିଥିବା ସିବଲ କହିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି କହିଛନ୍ତି, ମୋଦୀ ଜୀ କଣ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଭୁଲି ଗଲେ ନା ସେ ବି ଜୁମଲା ଥିଲା।

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର ପୁଞ୍ଝ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆତଙ୍କବାଦ ନିରୋଧୀ ଅଭିଯାନରେ ସୁରକ୍ଷାବଳ ଏବଂ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋମବାର ଗୁଳି ବିନିମୟ ଘଟିଛି। ଏହି ସଂଘର୍ଷରେ ପାଞ୍ଚ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେନା ବିଶେଷ ସୂଚନା ପରେ ପୁଞ୍ଝ ଜିଲ୍ଲାର ସୁରନକୋଟ ଅଞ୍ଚଳର ଦାରା ଗଳିର ଆଖାପାଖ ଗାଁ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରି ତଲାସି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଛପି ରହିଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଜେସିଓ ସହିତ ପାଞ୍ଚ ସୈନିକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପ୍ରାୟ ୪ ରୁ ୫ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଛପି ରହିଥିବା କୁହାଯାଉଥିଲା। ବିପୁଳ ହତିଆର ସହ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ପାର ଚରମେର ଜଙ୍ଗଲରେ ଛପି ରହିଥିବା ଖବର ମିଳିଥିଲା।

   Related Posts