Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ମୋଦି ଆତ୍ମପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସରକାରୀକଳକୁ ୫ମିନିଟ ବି ଫୁର୍ସତ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ମୋଦିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

1/03/2019 at 7:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୩-ଦେଶ ଘଡ଼ିସନ୍ଧି ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ ଥିବାବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ବୟାନବାଜି କରିବା ଛାଡ଼ିନାହିଁ  । ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ଭିତରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧର ଛକାପଂଝାରେ ବି ଚାଲିଛି ରାଜନୈତିକ ବୟାନବାଜି । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆଜି ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଏପରି କିଛି କଥା ।  ଦେଶକୁ ଫେରୁଥିବା ଓ୍ଵିଇଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନ ପାଇଁ ସାରାଦେଶ ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବାବେଳେ ରାହୁଲଙ୍କ ବୟାନବାଜି ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରଖିଛି ।

ମୋଦି ଆତ୍ମପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସରକାରୀକଳକୁ ୫ମିନିଟ ବି ଫୁରସତ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, ସବୁବେଳେ ନିଜ ପ୍ରଚାର କରିବାର ଲାଗିଥାନ୍ତି । ପୁଲଓ୍ଵାମା ଆକ୍ରମଣପରେ ସବୁଦଳକୁ ଡ଼ାକି ଦେଶର ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋଦି ନିଜର ଭୋଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ବୟାନବାଜି ମାରିବା ଓ ଦେଶର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି କରିବା ଆଦୌ ଠିକନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ।

ରାହୁଲ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଆଗକୁ ଲୋକସଭା ନିର୍ଵାଚନ ଥିବାରୁ  ମୋଦି ନିଜର ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗି ପଡ଼ିବାସହ ସରକାରୀ କଳକୁ ମଧ୍ୟ କାମରେ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ମାଧ୍ୟମକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ  ସେ ୫ମିନିଟ ବି ଫୁର୍ସତ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି । ନିଜର ଆତ୍ମପ୍ରଚାରରେ ଦେଶର ରାଜକୋଷକୁ ହଡ଼ପ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ।

ରାହୁଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି , ପୁଲଓ୍ଵମା ଘଟଣାରେ ସାରାଦେଶ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ମୋଦି ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିବା ନିଜର ଆତ୍ମପ୍ରଚାର ନୁହେଁତ ଆଉ କଣ ?

 ରାହୁଲ ଗୋଟିଏ ନିର୍ବାଚନ ସଭାରେ କରିଛନ୍ତି ମୋଦିଙ୍କୁ ସିଧା ଟାର୍ଗେଟ । ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସେ ନିଜକୁ ଓ ସରକାରୀକଳକୁ ଅହରହ କାମରେ ଲଗାଉଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାହୁଲ ।

   Related Posts