Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ଫ୍ରାନ୍ସ ମଡେଲଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖେଳାଳୀ ତାଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଅଫର କରିଥିଲେ ୪୩ ଲକ୍ଷ…

9/10/2021 at 11:11 AM

ପ୍ୟାରିସ୍‌ ୦୯/୧୦: ଫ୍ରେଞ୍ଚ ମଡେଲ ନାଟାଲୀ ଆଣ୍ଡ୍ରେନି ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇ ଦେଇଛି।ଏନେଇସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକରରେ କହିଛନ୍ତି କି ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି ତାଙ୍କ ସହ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁ ପରିମାଣର ଅଫର ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଥିଲା। କାରଣ ଏଥିରେ ଏକ ବଡ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ନାମ ସଂଲଗ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା।

ନାଟାଲୀ ୨୦୧୪ରେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଟିଭି ଶୋ ‘ସିକ୍ରେଟ୍ ଷ୍ଟୋରୀ’ ଏବଂ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ‘ହାର୍ଟବ୍ରେକ୍ ଭିଲ୍ଲା’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ପ୍ୟାରିସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ନାଟାଲୀ ପ୍ରାୟତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ସେ ଅର୍ଦ୍ଧ ବୟସର ଦୁଇ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କର କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସରେ ବାହାରେ ହି ନୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଶହ ଶହ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନାଟାଲୀ ଆଣ୍ଡ୍ରେନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳୀ ତାଙ୍କ ସହ ରାତି କାଟିବା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର ୟୁରୋ ଅର୍ଥାତ୍‌ ପ୍ରାୟ ୪୩,୨୫,୬୭୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅଫର କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ଏହି ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି। ମଡେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଅଫର ଦେଇଥିବା ଖେଳାଳି ଫ୍ରାନ୍ସ ଜାତୀୟ ଦଳ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ। ଏହା ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ବିଷୟ ଅଟେ। ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ସେ ଏପରି କାମ କରିବେ।

ତେବେ ଅଫର ଦେଇଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାମ ନାଟାଲୀ ପ୍ରକାଶ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ଏନେଇ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ବୟସ ୫୦ ବର୍ଷ। ମୁଁ ଏପରି ଜିନିଷ ଖୋଜୁଛି ଯାହା ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ଆବିଷ୍କାର କରି ନାହିଁ। ମୋର ପସନ୍ଦର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ମୋର ମନ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ତାହା କରେ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳୀ ମୋତେ ଏହା ଅଫର୍ କଲେ, ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ଦେଇଥିଲି ।

   Related Posts