Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ମଡେଲ ମାନସୀକୁ ମାରିଦେଲା ମୁଜାମିଲ

18/10/2018 at 5:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮|୧୦: ମୁମ୍ବାଇର ମଡେଲ ମାନସୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ମୁଜାମିଲ ସୟଦକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନସୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ମୁଜାମିଲ । ମାତ୍ର ମାନସୀ ମନାକରିଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ମାନସୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଛି ଯେ, ୨୦ବର୍ଷୀୟ ମଡେଲ ମାନସୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁଜାମିଲ ସୟଦ ତା ଘରକୁ ଡାକିଥିଲା । ସେଠାରେ ସେ ମାନସୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲା । ମାତ୍ର ମାନସୀ ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ଫଳରେ ମୁଜାମିଲ ରାଗିଯାଇ ମାନସୀଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା । ମାନସୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଏକ ବଡ ସୁଟକେସରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ପଶ୍ଚିମ ମାଲାଡର ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା ।

ମୁଜାମିଲ ଯେଉଁ ଟ୍ୟାକ୍ସିରେ ଯାଇଥିଲା ସେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାନସୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ମୁଜାମିଲ ସୟଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ମୁଜାମିଲ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବାସିନ୍ଦା । ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲା ।

 

   Related Posts