Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲଂଘନ କରିଛନ୍ତି ଉର୍ମିଳା : କହିଲେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ହିଂସାତ୍ମକ ଧର୍ମ

7/04/2019 at 7:43 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୭/୪ : କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଉର୍ମିଳା ମାତୋଣ୍ଡକର ଏକ ରାଲିରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ବର୍ଦ୍ଧମାନଙ୍କ ଫଟୋ ଧରି ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଉର୍ମିଳା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମକୁ ହିଂସାତ୍ମକ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ କମ୍ପ୍ଲିମେଂଟ ମାମଲା ଦାଏର ହୋଇଛି |


ବିଜେପି ପ୍ରବକ୍ତା ସୁରେଶ ନଖୁଆ ଶନିବାର ଦିନ ପବଇ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କ୍ରିମିନାଲ କମ୍ପ୍ଲେନ ଫାଇଲ କରିଥିଲେ | ଅଭିଯୋଗରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛି |


ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ବୟାନ ଉପରେ ସୁରେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ରୁ ୮ଟା ଭିତରେ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସେ ଉର୍ମିଳାଙ୍କ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଶୁଣିଥିଲେ | ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ହିଂସାତ୍ମକ ଧର୍ମ ବୋଲି ଉର୍ମିଳା କହିଥିଲେ | ଆଇପିସି ଧାରା ୨୯୫ ଏ, ୫୦୫୦ ଏବଂ ୩୪ ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିବା ପାଇଁ ସୁରେଶ ପୋଲିସକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ |

   Related Posts